The Marmara Bodrum Sonbaharı “Sarı Yaz” Fırsatlarıyla Karşılıyor

The Marmara Bodrum “Sarı Yaz” fırsatı ile sonbaharda kalabalıktan uzak tatil yapmak isteyenlere keyifli bir seçenek sunuyor. Üstelik misafirlerine bu dönemde %10 indirim imkanı veren The Marmara Bodrum, odalarda upgrade uyguluyor.

13 Eylül 12:43

Yeşilin; sarıya ve kırmızıya döndüğü, denizin örtü gibi sakin olduğu sonbahar mevsiminde Bodrum’da tatil yapmak tam bir huzur duygusu yaratıyor. Yaz aylarında sunduğu muhteşem keyfin, sonbaharda yerini sakin bir huzura bıraktığı The Marmara Bodrum eşsiz manzarası ve lezzetli yemekleri ile bir tatilden daha fazlasını vaat ediyor. Sunduğu imkanları ile sonbaharda yaşanacak en güzel ve en trend tatil yerlerinden biri haline gelen The Marmara Bodrum, Bodrum körfezinin panoramik manzarasıyla unutulmaz bir deneyimle sonbahar tatili kavramını baştan yaratıyor. 

Sonbaharın yumuşak esintileri eşliğinde dilerseniz The Marmara Bodrum’un doğayla manzaranın birleştiği terasında havuz kenarında güneşin tadını çıkarabilir; ya da shuttleimkanı ile plaja ücretsiz inebilirsiniz.

The Marmara Bodrum konumu, mimarisi, dekorasyonu ve sunduğu imkanlarla lüksün konforla buluştuğu mükemmel bir butik otel… Yerli ve yabancı misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği otel, Bodrum’un tadını çıkarmak isteyen misafirleri için birçok olanak içeriyor. “Sarı Yaz” tatilinizi hemen planlamak ve Bodrum’un doğal güzelliklerini içinde barındıran ferah odalarda yerinizi ayırtmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz