10 yılın "en iyileri" Doğrudan Pazarlama Ödülleri'nde buluşuyor

Doğrudan pazarlama sektörünün “en”lerini belirleyen Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 14 Ocak 2016 tarihinde İstanbul Marriott Hotel Şişli’de sahiplerini bulacak. 2015’te hayata geçen Doğrudan Pazarlama projelerinin değerlendirileceği ödül töreninde, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin 10.yılı olması sebebiyle 10 yılın en iyileri de ödüllendirilecek.

8 Ocak 12:11

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından gerçekleştirilen; ticari etkinliği yüksek, ölçülebilir ve sonuç getiren doğrudan pazarlama projelerini ve kampanyalarını ödüllendiren Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 14 Ocak 2015 tarihinde Istanbul Marriott Hotel Şişli'de sahiplerini bulacak. 2015'te hayata geçen projelerin değerlendirileceği ödül töreninde, bu yıl Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği'nin 10.yılı olması sebebiyle 10 yılın en iyileri de ödüllendirilecek.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri'nde Etkinlik Pazarlaması, İnteraktif Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Veritabanına Dayalı Pazarlama ana kategorilerindeki projeler; pazarlamanın önemli isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendiriliyor. Türkiye'de faaliyet gösteren, DPİD üyesi olan veya olmayan tüm doğrudan pazarlama ajansları, dijital ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, reklam ve medya ajanslarının başvurduğu DP Ödülleri'nde ana kategorilerin yanı sıra özel kategoriler de yer alıyor. Entegre Doğrudan Pazarlama Kampanyası, Çekmecede Kalmış İşler,  En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ve En Cesur Müşteri özel kategori ödülleri de 14 Ocak'ta gerçekleşecek törende sahiplerini bulacak. 


TAV