2021 yılının en önemli Turizm Çalıştayı 6-7 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.

Dünyadaki otorite 14 Turizm STK Başkanının konuşmacı olarak katılacağı Turizm Çalıştay ve Konferansı İstanbul Pullman Otelde gerçekleşecek.

1 Nisan 23:53

 

2021 yılının en önemli Turizm Çalıştayı 6-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek.

Dünyadaki otorite 14 Turizm STK Başkanının konuşmacı olarak katılacağı Turizm Çalıştay ve Konferansı İstanbul Pullman Otelde gerçekleşecek.

Dünyada ilk defa bu denli önemli şahsiyetin bir araya geleceği çalıştaya, birçok ülkeden 250’ye yakın Tur Operatörü de katılım gösterecek.

Çalıştayın organizasyonunu üstlenen TravelShop Turkey Genel Müdürü ve ISTTA Yönetim Kurulu Üyesi Murtaza Kalender, konuyla ilgili olarak şu şekilde konuştu.

Öncelikle bu derece önemli organizasyonu Türkiye’de gerçekleştirebilecek olmaktan çok mutluyum.

USTOA Başkanı Terry Dale, TIE Başkanı Jon Bruno, WFTA Başkanı Eric Wolf, OTOAI Başkanı Riaz Munshi gibi dünyada Turizme yön veren çok önemli şahsiyetlerin etkinliğimize konuşmacı olarak katılmasından ötürü çok mutluyum.

Dünyada ilk defa bu kadar önemli konuşmacı bu şekilde bir araya geliyor ve bu da İstanbul’a nasip olacak.

Yapmış olduğumuz bu organizasyon ülke tanıtımı için çok önemli ve Türkiye’deki meslektaşlarımız için de iyi bir motivasyon kaynağı olacağına inanıyorum.

Etkinliğimize destek olan Kültür ve Turizm Bakanlığımıza, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansına, Türk Havayollarına, İstanbul Turizm Derneğine, Pullman Otele ve bize destek veren diğer tüm Turizm profesyonelleri ve alakadar olan STK’lara teşekkür ediyorum.

An itibariyle tüm masa ve stantlarımız dolmuş durumda ancak etkinlikten faydalanmak isteyen tüm meslektaşlarımız ziyaretçi olarak katılım gösterebilirler.

Sosyal mesafe kuralları gereğince gelecek olan tüm katılımcılarımızın etkinlik öncesinde kayıtlarını aşağıda linkten yaptırması gerekmektedir. 

www.workshoptravelshop.com/register/visitor/step1 

Online destek için 0549 540 54 82 nolu whatsapp hattından veya office@tieseurasia.com email adresinden irtibata geçiniz.

Bu etkinliğin Turizm camiamıza faydalı bir etkinlik olmasını dilerim. 2020 yılının Turizm gelir kayıplarını bu etkinlik vasıtasıyla telafi edelim.  

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV