3. Nesil Kahvecilerin Adresi: Davıd People

“Kendini Şımart” mottosuyla yola çıkan David People Coffee & Food, dünyanın farklı yörelerinde yetiştirilmiş kahve çekirdeklerini kendi harmanlayıp, kahve severler ile şubelerinde buluşturuyor.

16 Ocak 12:22

Kolombiya, Brezilya, Kosta Rika, Etiyopya, Kenya ve benzeri yörelerden özenle seçilen kahve çekirdeklerini kendi öğüten David People Coffee &Food, kahve severlerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle kahve tüketeceği atmosfer sunuyor.

Şubelerinde 3. Nesil Kahve çeşitlerine yer veren David People Coffee & Food her yudumunda kahvenin tadını almak isteyenler için Chemex, Syphon, Cold Brew özel demleme yöntemleriyle lezzeti ve kaliteyi bir araya getiriyor.

David People Coffee & Food, Coffee konseptinin yanı sıra Coffee & Food ve Bigboss olmak üzere 3 farklı konseptle hizmet veriyor. Konseptine göre menülerinde değişiklik gösteren David People Coffee & Food, Coffee & Food konseptinde kahvenin yanında olabilecek aperatif yemekler de sunuyor. Bigboss konsepti menüsünde ise bunlara ek olarak dünya mutfağından seçilmiş eşsiz lezzetler yer alıyor.

2011 yılında ilk şubesini Ankara Tunalı Hilmi de açan David People Coffee & Food, İstanbul’da Küçükçekmece, Fenerbahçe, Suadiye, Maltepe, Başakşehir olmak üzere 5 şubesinde hizmet veriyor. Ayrıca, Türkiye’de 40’dan fazla ilde 2017 yılı itibariyle 58’e yakın şubesi bulunuyor.


Fotoğraf Galerisi

TAV