ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri’nin Jüri-Finalist Toplantısı gerçekleşti

7. ACE OF M.I.C.E. AWARDS, Etkinlik ve Toplantı Ödülleri Jüri-Finalist Toplantısı Başarıyla Gerçekleşti! 

26 Aralık 18:35

 

Her yıl dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri’nin Jüri-Finalist Toplantısı 26 Aralık Çarşamba günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Toplantının açılış konuşmaları; Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Semih Baskan,  İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi ve ICVB Başkan Vekili Sayın Bahadır Yaşık ve İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin tarafından gerçekleştirildi. 

Aralarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürü Halil İbrahim Şan’ın, Türk Hava Yolları’nın üst düzey yöneticilerinin, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) yöneticilerinin, Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege’nin, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı’nın, Kurumsal İletişimciler Derneği’nin (KİD) Yönetim Kurulu Üyelerinin, Turizm Otel Yöneticileri Derneği (TUROYD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Aksu ve İstanbul Turizm Derneği (İSTTA) Başkanı Halil Korkmaz’ın bulunduğu Türkiye’nin en iyi markalarının üst düzey yöneticileri ve sektör profesyonellerinden oluşan 84 kişilik jüri heyeti noter huzurunda etkinlik endüstrisinin en iyilerini belirledi

Sektörü Ödüllendiren Tek Organizasyon! 

“Connecting Dots” mottosuyla gerçekleştirilecek 7. ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri kapsamında firmalar; Etkinlikler ve Etkinlik/Toplantı Yönetim Firmaları olmak üzere 2 ana başlık ve 22 ayrı dalda başvurularını gerçekleştirdiler. Jüri-Finalist Toplantısında, ilk elemelerden geçip son aşamaya kalan 78 finalist, Türkiye’nin en itibarlı ve prestijli ödülüne sahip olabilmek için yarıştı.

Oscar Tadında Görkemli Tören 3 Nisan’da!

3 Nisan 2019 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Connecting Dots” konseptiyle Oscar tadında gerçekleşecek olan görkemli törende, etkinlik ve toplantı sektörünün en iyileri açıklanacak. 7. ACE of M.I.C.E. Awards’ın ışıltılı kırmızı halı seremonisi ve etkileyici sahne şovlarıyla dolu ödül törenine her yıl, iş ve cemiyet hayatından önemli isimler ve kurumsal şirketlerin üst düzey yöneticilerinden oluşan 1900 kişi katılım gösteriyor. 

Kategoriler

En İyi Incentive Firması, En İyi AVM Etkinliği, En İyi Çocuk Etkinliği, En İyi Etkinlik Teknolojisi, En İyi Teknolojik Altyapı, En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi, En İyi Ses Işık, Görüntü Uygulaması, En İyi Sahne Tasarımı, En İyi Stant ve Etkinlik Alanı Tasarımı, En İyi Spor Etkinliği, En İyi Gerilla Etkinliği, En İyi Etkinlik / Toplantı Yönetimi Firması, En İyi Çıkış Yapan Etkinlik / Toplantı Yönetimi Firması, En İyi Etkinlik, En İyi Uyarlama Etkinlik, En İyi Lansman Etkinliği, En İyi Davet Etkinliği, En İyi AVM Etkinliği, En İyi Incentive Etkinliği, En İyi Çocuk Etkinliği, En İyi Festival, En İyi Konser, En İyi Etkinlik Prodüksiyonu, En İyi Roadshow

Değerlendirme Kriterleri 

Jüri değerlendirme kriterlerinde; müşterinin verdiği brief, yaratıcılık ve konsept çalışmaları, bütçe aralığı, karbon ayak izi ölçümü, uyarlama bilgisi,  atık yönetimi ve kritik başarı faktörü gibi etmenler öne çıkıyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV