ANDY SHOW’un dünya prömiyeri Antalya’da gerçekleştirildi.

Akrobatları, özel sahne efektleriyle oluşturulan muhteşem ambiyansı ve sıra dışı koreografisi ile dikkat çeken, sanat, teknoloji ve gurme gastronomi kültürünün bir arada harmanlandığı ANDY SHOW’un dünya prömiyeri Antalya’da gerçekleştirildi.

18 Haziran 12:44

 

SANAT VE İŞ DÜNYASI ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ

ANDY SHOW’UN DÜNYA PRÖMİYERİ GÖRKEMLİ BİR ORGANİZASYON İLE GERÇEKLEŞTİ

Akrobatları, özel sahne efektleriyle oluşturulan muhteşem ambiyansı ve sıra dışı koreografisi ile dikkat çeken, sanat, teknoloji ve gurme gastronomi kültürünün bir arada harmanlandığı ANDY SHOW’un dünya prömiyeri Antalya’da gerçekleştirildi. Gösteriye entegre olarak hazırlanmış gastronomi sunumu ile de bugüne dek Türkiye’de görülmemiş bir konsept sunan CosmosTheatre’da izleyici karşısına çıkan Andy Show’un prömiyerine sanat ve iş dünyasının da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Performans sanatları türleri ve teknolojinin bir araya geldiği müzikli tiyatro gösterisi Andy Show’un dünya prömiyeri, Antalya’da Kilit Grup bünyesinde açılan, eğlence ve gastronomiyi bugüne dek görülmemiş bir konsept ile birleştiren yeni nesil gösteri merkezi CosmosTheatre’da gerçekleştirildi.

CosmosTheatre için özel olarak hazırlanan Andy Show’un görkemli prömiyerine turizm, sanat ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

TURİZM VE GÖSTERİ DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK

Profesyonel dansçıların gösterileri ve basın röportajları ile birlikte kokteyl eşliğinde başlayan renkli gecede,usta oyuncular Neslihan Yeldan, Ece Özdikici, Tuba Ünsal, Akasya Asıltürkmen, Yalçın Hafızoğlu, müzisyen Keremcem, komedyen Kaan Sekban, akademisyen-yazar Prof. Dr. Uğur Batı, ünlü programcı ve sunucu Murat Güloğlu, duayen gazeteciler Ali Eyüboğlu, Barbaros Tapan, fotoğrafçı ve yönetmen Mehmet Turgut, dijital içerik üreticileri Merve Özkaynak, Sebile Ölmez, Ezgi Kasapoğlu ve Önder Tepe’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda önemli isim bir araya geldi.

ANDY SHOW FARKLILIĞI İLE BÜYÜLEDİ

Turizm ve iş dünyasının öncü isimlerinden Kilit Grup bünyesindeki Nirvana Cosmopolitan Hotel’de yer alan CosmosTheatre, sanat, eğlence, teknoloji ve gastronomiyi bugüne kadar görülmemiş bir konsept ile sunarak turizm sektörüne de yeni bir kapı aralıyor. Aerial akrobasi ve dansların eşlik ettiği şova özel olarak hazırlanmış görsel efektleriyle davetlilere interaktif bir uzay yolculuğu sunan Andy Show, performans sanatları ve gösteri dünyası adına atılan büyük bir adım olma önemini taşıyor. 

Andy karakterinin bilinmeyeni keşfetmek üzere çıktığı uzay yolculuğunun ve yaşadıklarının anlatıldığı bu görkemli şovda her biri kendi alanında en iyi olan 50’den fazla profesyonel sanatçı yer aldı. Kreatif direktörlüğü Igor Rudnik tarafından yürütülen gösterinin kostümleri Alina German, müzikleri ise Ryan Otter tarafından özel olarak hazırlandı. 

YARATICI VE USTA ŞEFLERİN ELLERİNDENÖZGÜN YEMEKLER

Davetliler Andy Show’un seyir keyfi eşliğinde Michelin yıldızlı restoranlarda çalışmış usta şefler tarafından hazırlanan özel yemekler, tatlılar ve konsept menüyle farklı bir gösteri ve gastronomi deneyimiyaşadılar. Dünyaca ünlü şefler Nicolas Maugard ve Fabrice Canelle, Andy Show’a entegre olarak hazırlanmış yemek sunumu ile misafirlere bambaşka bir deneyim yaşattı. 

Sanat, gastronomi ve eğlencenin teknolojiyle harmanlanmış eşi benzeri olmayan unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyenler için Andy Show ve birbirinden ünlü isimlerin konserleri yaz boyunca CosmosTheatre’da izleyici ile buluşacak.Misafirler tüm organizasyonları izleme fırsatı yakalarken aynı zamanda lüks otelde konaklamanın keyfini yaşayacaklar.

Andy Show’un biletli gösterimi 20 Haziran’da başlayacak. Bilet almak isteyenler https://www.cosmostheatre.com/andy-show?utm_source=Basin%20bulteni adresinden biletlerini alabilecekler.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV