ANKARA'DA BEMBEYAZ BİR GECE

ANKARA'DA BEMBEYAZ BİR GECE Ankara'nın en şık ve konforlu mekanlarının başında yer alan Harvery Nichols MAG Lounge, "Beyaz" konseptli partisi ile birbirinden keyifli davetlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

11 Ağustos 14:55

Ankara sosyal yaşamının önde gelen isimleri, Can Çavuşoğlu ev sahipliğinde "Beyaz" konseptli gecede buluştu. Kutlu Tamay, beyaz geceye özel yaptığı dj performansı ile konuklara eğlence dolu anlar yaşattı. Beyaz kıyafetler ile partiye katılan davetliler, şıklıkları ile büyüledi. Harvey Nichols MAG Lounge'ın birbirinden özel lezzetlerinin tadına bakan konuklar aynı zamanda doyasıya eğlenme şansına sahip oldu.

Açık teras konseptinin içerisinde, Podyum'un canlılığını hissedebileceğiniz Harvey Nichols MAG Lounge, zengin menüsü ve nezih ortamı ile Ankara'da gidilebilecek en iyiler arasında zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Yıl boyu düzenlediği etkinlikler ve partiler ile Ankara'nın eğlence anlayışına yeni bir soluk kazandıran mekan, hem lezzet hem de eğlence tutkunlarını buluşturmaya devam ediyor.


TAV