Aşkı Zirvede Yaşayın

Erciyes’in doruklarında unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirmek isteyen çiftler Erciyes Kayak Merkezi’nde karın keyfini çıkaracak.

8 Şubat 03:55

Sevgililer Günü’nde eşine farklı bir hediye almak isteyenlere, Erciyes Kayak Merkezi’nde unutulmaz bir kış tatili keyifli bir alternatif oluşturuyor. Türkiye’nin ulaşımı en kolay kayak merkezi olan Erciyes, İstanbul’a 1 saatlik uçuş mesafesiyle ve kayak altyapısıyla konforlu bir kayak ve snowboard keyfi sunuyor.

Kapadokya’ya 45 dakikalık mesafesiyle de Erciyes 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşıklara birbirinden güzel kış manzaraları sunan doğa harikası mekanlarda ve peri bacalarının romantizminde keyifli anlar vaadediyor. İster 2200 metredeki muhteşem dağ otellerinde, istenirse de şehir merkezindeki global marka otellerde konaklama ve Kayseri'nin 6000 yıllık medeniyet tarihini görme imkanı da Erciyes’i en cazip kayak merkezi haline getiriyor.

Kayak, snowboard, snowkite, kar safarisi gibi kış sporları yapma fırsatıyla benzersiz bir tatil deneyimi sunan Erciyes, uluslararası turnuvalara ev sahipliği yapmasıyla da Evrensel Kış Sporları Merkezi durumunda.

 


TAV