Aşkın tadına P.F. Chang’s’te varın!

P.F. Chang’s gerçek Uzakdoğu lezzetlerini, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçek aşıklarla buluşturuyor. Asya Mutfağı’nın aşık olunan lezzetlerini, tadı damakta kalacak özel 14 Şubat menüsüyle romantik çiftlere sunuyor.

18 Ocak 21:17

Sevgililer Günü’nü daha da özel kılacak lezzetlerin yanında romantizmi artıracak keman dinletisi de çiftleri P.F. Chang’s Etiler şubesinde bekliyor. Bu özel gecenin, özel menüsü de çok zengin.

Sınırsız şarap ve bira seçenekleri ile Sevgililer Günü’ne özel iki kişilik menünün ücreti ise 240 TL.

Menüde hangi lezzetler var?

Çiftler P.F. Chang’s’in gözde lezzeti Dynamite Shrimp ya da farklı bir lezzet deneyimlemek isteyenlere Çin mantısının nefis yorumu tavuklu, sebzeli veya karidesli Dumplingsler ile çiftler akşama güzel bir başlangıç yapacaklar. Sushi için ise zengin menüden yine en sevdikleri 4’lü sushilerden sipariş verebilecekler.

Ana yemeklerde ise, kırmızı et sevenlere soğanlı dana eti Mongolian Beef, tatlı sos hayranlarına Honey Shrimp, karidesten vazgeçemeyenlere Kung Pao Shrimp ve noodlesız yapamam diyenlere tavuklu, sebzeli ve etli noodle seçenekleri sunuluyor.

Bu nefis lezzetlerin ardından, aşkı daha da tatlandıracak “Great Wall of Chocolate” ile çay – kahve ikramı bulunuyor. P.F Chang’s Sevgililer Günü menüsü romantik çiftlere tadı damakta kalacak bir gece vaat ediyor.

SEVGİLİLER GÜNÜ MENÜSÜ

BAŞLANGIÇLAR ( 1 adet seçmeli)

DYNAMITE SHRIMP

DUMPLINGS

SUSHI – (3 adet 4’lü sushi seçmeli)

BOSPHORUS ROLL, SPICY SALMON ROLL, CALIFORNIA ROLL, CRUNCHY EBI ROLL, SPICY TUNA ROLL, RAINBOW ROLL, DRAGON ROLL, PHILY VEGGIE ROLL, DYNAMITE SHRIMP ROLL

ANA YEMEKLER ( 2 tane seçmeli)

BEEF SEAFOOD CHICKEN NOODLE

MONGOLIAN KUNG PAO SHRIMP S&S CHICKEN SINGAPORE

PEPPER STEAK HONEY SHRIMP KUNG PAO CHICKEN LO MEIN (3K)

WOK BEEF MA LA SHRIMP SESAME CHICKEN PAD THAI (3K)

TATLI

GREAT WALL OF CHOCOLATE

KAHVE / ÇAY


TAV