Aşkınız Kesintiye Uğramasın

Görünmez kazalar sonucu telefonsuz kalıyor ya da telefon fiyatına eş değer tadilat paraları ödüyoruz. Sevdiklerimizle iletişimimizi kesintiye uğratan kötü sürprizlere karşı “Aşkınız Kesintiye Uğramasın!” diyen Cepkask firması, hazırladığı kampanya ile, sevdiklerimizle iletişimimizi güvence altına alıyor ve sevgililer gününe özel "Cep telefonu Güvence Hizmetinde" %30 indirim uyguluyor.

8 Şubat 09:52

Zamanla yarış halinde olduğumuz çalışma hayatı ve mesafeler nedeniyle, dost ve ailelerimize yeterince zaman ayırıp, dilediğimiz gibi görüşme imkanı bulamıyoruz. Sevdiklerimiz ile dileğimiz zaman bir araya gelip görüşemesek de, cep telefonlarımız sayesinde bu engelleyici sebepleri bir nebze olsun aşıyoruz.

Hayatın kendisinin büyük bir risk taşıdığı günümüzde; binlerce lira verilerek satın alınan cep telefonları çalınma, düşme, kırılma ve sıvı teması gibi risklerle de karşı karşıya. Beklenmedik anlarda yaşanan bu gibi durumlar telefon maliyetine yakın masraflar çıkarmanın yanında, günler hatta haftalarca telefonsuz kalmamıza ve iletişimimizin kesintiye uğramasına neden olabiliyor. Bu gibi sorunların önüne geçebilmek için, Cepkask A.Ş. , "Aşkınız Kesintiye Uğramasın" sloganı ile kullanıcı hataları ve kazalara karşı hizmete sunduğu "Cep Telefonu Güvence Hizmet Paketi'n de sevgililer gününe özel %30 indirim kampanyası başlattı.

İndirim Fırsatından Herkes Faydalanabilecek

"Aşkınız Kesintiye Uğramasın" sloganıyla başlatılan "Cep Telefonu Güvence Hizmet Paketi % 30 indirim" fırsatından herkesin kolay ve hızlı şekilde faydalanabilmesi için kampanya, internet üzerinden hizmete sunuluyor.

Sevgililer gününe özel başlatılan % 30 indirim fırsatı internetin olduğu her yerden www.ekaks.com.tr adresine girerek alınabiliyor. Fırsattan yararlanmak isteyenler www.ekaks.com.tr sitesinde girip indirim kodu kısmına "CEPKASK" yazarak, cep telefonu Güvence Hizmet Paketine indirimli sahip olabiliyor.


Fotoğraf Galerisi

TAV