Avrupa Rüyası’nın Katkılarıyla Gezgin Zirvesi Gerçekleşti!

Gezgin Zirvesi’nde Türkiye’de gezgin dünyasının nabzını tutanlar bir araya geldi

6 Mart 19:11

Genel koordinatör Deniz Kılıç ve medya koordinatörü Gökhan Kuloğlu’nun da bir parçası olduğu otobüsle Avrupa turunun renkli ailelerinden Avrupa Rüyası katkılarıyla 3-4 Mart 2018 tarihleri arasında 52 gezgin yol hikayelerini dinleyicilerle buluşturdu. 

Dünya Haritasını Adımlayan 52 Gezgin 10 Oturumda Buluştu

Motosikletli Gezginler, Afrika Sevdası, Çift Gezginler, Efsaneler, Lezzetin Peşinde, Her Yolculuk Bir Yolculukla Başlar, Doğa ve Gezgin, Lifestyle&Travel ve Gezerek Sosyal Sorumluluğa İmza Atanlar başlıkları altında 10 oturum olarak gerçekleşen zirvede 52 gezgin ve sosyal sorumluluk çalışmalarına imza atan Kadıköy Gönüllüler Kahvesi, 1000Motorcu1000Çocuk ve Fil Gezi Platformu bir araya geldi. 

Gezgin Zirvesi’ne Avrupa turu ve rüya rotaların önde gelen kurumlarından Avrupa Rüyası da destek verdi. Gezi tutkunlarına rüya rotalarla yeni gezi güzergahları sunan Avrupa Rüyası ailesi deneyimleriyle etkinliği renk kattı. 

Zirveye Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’ndan Ziyaret

İki gün boyunca yoğun dinleyici ilgisi ile takip edilen Gezgin Zirvesi, 10 oturum olarak gerçekleşti. Zirvenin ikinci gününde Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’da yol hikayelerini CKM’de yerinden takip etti. 

Gezgin Dünyasından Renkli İsimler Bir Araya Geldi

Sunuculuğunu Derya Taşbaşı’nın yaptığı Gezgin Zirvesi’nde Sevil Mert, Sönmez Serkan Söğüt, Ercan Dinamit, Derya Taşbaşı, Ali Eriç, Cemre Nur Meleke, Fatma Ebru Aykut Erkan Öztürk, Elif Omput,Tülin Kılıç, Müjde Tönbekici, Güneş Akdoğan, İlsu Dirgin, Güneş Akdoğan, Alper Dalkılıç, Elena Polyakova ve gezgin dünyasında iz bırakan birçok değerli isim etkinlikte seyahat tutkunları ile buluştu.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde ADA Hukuk Burosu yetkilidir.


TAV