Avrupa’nın En İyi Luxury Thermal Hotel Spa’sı Mersin’de

Mersin İçmeler mevkiinde ‘Luxury Thermal’ konseptiyle hizmet veren BN Hotel Thermal&Wellness,World Luxury Spa Awards 2023’te 3 farklı kategoride ödülün sahibi oldu.

2 Kasım 17:38

BN Hotel’eUluslararası 3 Ödül birden

Avrupa’nın En İyi Luxury Thermal Hotel Spa’sı Mersin’de

Mersin İçmeler mevkiinde ‘Luxury Thermal’ konseptiyle hizmet veren BN Hotel Thermal&Wellness,World Luxury Spa Awards 2023’te 3 farklı kategoride ödülün sahibi oldu.

Dünya'da turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan ve hizmet kalitesi kapsamında dünyanın en iyi otellerinin değerlendirildiği, "World Luxury Hotel Awards" ödüllerinde 2023 yılının dünya çapındaki ‘En Lüks Spa’ları belli oldu. 

Türkiye’nin ilk ve tek ‘lifestylethermal’ oteli olma özelliği taşıyan BN Hotel Thermal&Wellness, sunduğu hizmetlerle, otel misafirlerinin ve turizm sektörü profesyonellerinin oylarıyla belirlenen, 2023 World Luxury SPA Awards’da3 farklı kategoride ödüle layıkgörüldü. 

Luxury Thermal Hotel Spa, Best Interior Design ve Luxury Mineral Spring Spa kategorilerinde üç ayrı ödül almaya hak kazanan otel,Avrupa’nın En iyi Luxury  Thermal Hotel Spa’sı seçildi. Yunanistan'ın Atina’da şehrinde World Luxury Spa Awards tarafından düzenlenen ödül töreninde ödülleri BN Hotel Thermal&Wellness adınaGenel Müdür Yardımcısı Pınar Kurt aldı.

35 farklı termal havuz

Geçtiğimiz aylarda turizm sektörünün en önemli ödüllerinden QM TourismAwards’tan Türkiye’nin en iyi QM SPA &Wellness Luxury ödülünün, TripAdvisor'dan ise TravelersChoise 2023' ödülün sahibi olan tesiste 11.500 m2 alana kurulu Türkiye’nin en donanımlı SPA’sında, tam 35 farklı termal havuz yer alıyor. Karma, kadın ve erkek olmak üzere 3 farklı alanda hizmet veren SPA’da termal jakuziler, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, kese ve köpük masajı, sauna, buhar odası, kişiye özel masajlar, cilt bakımları, tuz odası, kar çeşmesi, macera duşu, şok duş yer alan özel hizmetler arasında. Kendi içlerinde termal havuz, jakuzi, sauna ve dinlenme alanları olan VIP SPA’da aileler sadece kendilerine özel deneyimler yaşıyorlar.  İçme kürü olarak kullanılan ve sayısız rahatsızlığa şifa olan termal suyu ile Türkiye’de ayrıcalıklı oteller arasında yer alan BN Hotel Thermal&Wellness’ın havuzlarında termal su, 38 ile 41 derece arasında farklı sıcaklık değerlere sahip.  Tesis, 9 farklı oda kategorisinde 249 oda, 3 villa, 644 yatak kapasitesi ile farklı ihtiyaçlara yönelik alternatifli konaklama sağlıyor.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV