Başkentte En Özel Geceyi Keşfedin ....

Lugal, A Luxury Collection Hotel ve Sheraton Ankara Hotel & Convention Center Sevgililer Günü’nde misafirlerine mutlu anılarla dolu unutulmayacak bir akşam sunacak.

9 Şubat 16:21Lugal, A Luxury Collection Hotel ve Sheraton Ankara Hotel & Convention Center Sevgililer Günü’nde misafirlerine mutlu anılarla dolu unutulmayacak bir akşam sunacak.
Global konaklama zinciri Marriott International’ın Türkiye’deki ilk ‘The Luxury Collection’ markası olan Lugal, A Luxury Collection Hotel ve Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, 14 Şubat Sevgililer Günü heyecanına romantik bir akşam yemeği ile eşlik ediyor.
Özel Olduğunu Hissettirin
Farklı konseptteki restoranları ve lüks odalarıyla misafirlerine 5 yıldızlı konaklama deneyimi sunan Oteller, Sevgililer Günü’nün olmazsa olmazı romantik bir akşam yemeği için de birbirinden farklı alternatifler hazırladı. Lüksün Anadolu lezzetleriyle buluştuğu Aruni Restoran & Bar, fırın ateşinde usta şefler tarafından hazırlanan özel tatlar ile misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatacak. Anadolu’dan izler taşıyan lezzetlerden oluşan özel menüler Sevgililer Günü’ne özel sunumlar eşliğinde misafirlerle buluşacak. Brasserie One Restaurant’ta sunulacak açık büfe yemek seçenekleri de Sevgililer Günü’nü şık bir ambiyansta geçirmek isteyen çiftlerin damak zevkine hitap edecek. Sevgililer Günü’nü müzik eşliğinde geçirmek isteyenleri ise The Clubhouse Jazz Bar’da keyifli saatler bekliyor. En romantik aşk şarkılarından oluşan repertuvarla sahne alacak Somel Trio adlı caz müzik grubu, çiftler için özel bir performans sergileyecek. Saat 22.00’de başlayacak programda sevgililer duygu yüklü şarkılarla aşklarını tazeleyecek. Otel Sevgililer Günü nedeniyle misafirlerine ayrıcalıklarla dolu bir konaklama paketi sunacak.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV