Baydöner, 114. Restoranını Çorum’da Açtı

Türkiye’nin en yaygın restoran zinciri olan Baydöner, Çorum AHL Park AVM içerisindeki restoranı ile Çorum’lu dönerseverlerle buluştu. Restoran Çorum’daki ilk şube olma özelliğini taşıyor.

21 Kasım 12:39

Baydöner 2016 yılı içerisindeki yeni restoran açılışlarını hız kesmeden sürdürüyor. Baydöner CEO’su Bülent Polat, Türkiye’nin en sevilen döner markası Baydöner’in Türkiye genelinde büyümeye devam edeceğini belirtti.

 

İyi servis ve lezzetli iskender, Baydöner’de

Çorum’lu dönerseverlerle buluşmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Polat, “Baydöner olarak, 2016 ve 2017 yılı içerisinde yeni restoran açılışları ile büyümeye devam edeceğiz. Bizim için Türkiye’nin tüm illeri çok önemli. Yeni restoranımızla, Çorumlu hemşerilerimize iyi servis ve lezzetli iskenderimiz ile hizmet verecek olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

Her gün 10.00-22.00 saatleri arasında açık olan restoran teras katı ile birlikte toplamda 204 kişiye hizmet edebilecek.

 

2015 yılında AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) tarafından yürütülen halk oylaması sonucu “En Sevilen Restoran” ödülüne layık görülen Baydöner, 2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescillemeye devam ediyor.

 


TAV