Bentour Reisen- seyahat acenteleri için güçlü bir partner oldu.

Günümüzde canlı turizm ortamında, seyahat acenteleri turizm sektöründe pazarlama açısından büyük bir öneme sahiptir. Bentour Reisen ailesi olarak, seyahat acenteleri ile sürdürülebilir uzun vadeli ortak is partnerliğine odaklanmış durumda.

20 Eylül 16:34

Bentour Reisen- seyahat acenteleri için güçlü bir partner

Günümüzde canlı turizm ortamında, seyahat acenteleri turizm sektöründe pazarlama açısından büyük bir öneme sahiptir. Bentour Reisen ailesi olarak, seyahat acenteleri ile sürdürülebilir uzun vadeli ortak is partnerliğine odaklanmış durumda. Misafirlerle olan yakınlıkları ve uzmanlıkları sayesinde seyahat acenteleri turizm sektöründe paha biçilmez bir kaynağı temsil etmektedir. Tur operatörleri ile nihai müşteriler arasında güvenilir bir köprü olarak faaliyet gösteren seyahat acenteleri sayesinde müşteri memnuniyetinin sürdürülmesi ve artırılması sağlanmakta. Sektördeki gelişmeleri takip eden seyahat acenteleri sayesinde müşterilere en iyi tatil deneyimi sunulmaktadır.

Almanca konuşulan pazarda faaliyet gösteren seyahat acenteleri zincirleri ve iştirakleriyle erken dönemde yenilenen sözleşmeler sayesinde, sabit pazarda Bentour Reisen ekibi olarak mükemmel bir konumda. Halihazırda imzalanan sözleşmeler arasında TUI Franchise, BEST-REISEN, TSS Group, Quality Travel Alliance (QTA), Alpha ve HOLIDAY LAND bulunmakta olup, 2023 yılı sonunda QTA'dan ayrılacak olan ve bünyesinde 3000'den fazla acente bulunduran Schmetterling International ile sözleşme imzalayan ilk tur operatörlerinden biri oldu. Stratejik partnerlik, her iki taraf için de uzun vadeli planlama güvencesi büyük önem arz etmektedir. Bentour Reisen olarak mevcut komisyon yapılarını koruyarak seyahat acente partnerlerine gelecek için net ve güvenilir bir perspektif sunmaya devam etmekte seyahat acente partnerlerine sunduğu mükemmel erişilebilirlik, birebir hizmet ve kapsamlı bir ortak program sayesinde zor dönemlerde dahi etkili bir iş birliği yürütmekte. Bu nedenlerle 2023 yılı Globus Ödülleri'nde Bentour Reisen ilk 3 tur operatörü arasında yer almıştır.

Bentour Reisen müşteri memnuniyetinin %99`larda sabitliğini korumakta. Son yıllarda kendine haz seçtiği ürün yelpazesinin yanı sıra, özel ve VIP transferler, havalimanı hizmeti ve Almanca konuşulan pazarda ilk olarak Bentour Reisen tarafından tanıtılan popüler FlexTarif gibi geniş hizmet seçeneklerine odaklanılmasının da etkisi büyüktür.

Bentour Reisen'in son kampanyası: 2024 Büyük Aile Kampanyası, Antalya, Lara, Belek ve Side bölgeleri için, ailelerin 31.10.2023 tarihine kadar rezervasyon yapmaları durumunda özel transfer hizmeti sunulmakta.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV