Bu Kış İçiniz Bolulu Hasan Usta İle Isınacak…

Geleneksel sütlü tatlıların ustası bu kış yine içinizi ısıtmaya devam edecek. Kış aylarının en sevilen içeceği ustasından evlere konuk oluyor. Bolulu Hasan Usta’nın 33 yıllık deneyimiyle damaklarda leziz bir tat bırakıyor.

12 Ocak 10:18

Soğuğun, yağmurun bol olduğu kış günlerinde en çok ihtiyaç duyulan şeydir içimizi ısıtacak bir yudum sıcaklık. Üzerindeki tarçın kokusu ile sizi sizden alacak, sıcaklığı ile içinizi ısıtacak ve lezzeti ile damaklarda tat bırakacak olan Bolulu Hasan Usta salepleri sizi bekliyor.

Yüzyıllardır Türkiye'nin kış içeceği olarak bir numaralı yerini koruyan salep, geleneksel süt tatlılarının ustası Bolulu Hasan Usta ayrıcalığı ile yenilenen mağazalarda, gerek 1 litrelik Bolulu Hasan Usta Salep paketleriyle evlerde, gerekse mağazaya kadar yorulmadan online satışta sizleri bekliyor.

Usta işi salep Bolulu Hasan Usta'da!

Bolulu Hasan Usta'nın Burdur Bucak'tan getirdiği yabani orkide soğanları yıkandıktan sonra süt ile kaynatılarak gölgede kurutuluyor. Ardından değirmende öğütülerek toz galine getirilen salep Bolulu Hasan Usta'nın günlük olarak kendi çiftliklerinden topladığı süt ile kaynatılarak içime hazır bir hal alıyor. Bolulu Hasan Usta'nın salebi ayrıca 1 litrelik karton ambalaj içerisinde de tüm satış noktalarında sunuluyor. Birkaç dakika ısıtıldığında içime hazır hale gelen Bolulu Hasan Usta salebi kolaylıkla her yerde tüketilebiliyor.


TAV