CelestyalCruises,Ukraynalı savunmasız çocuklar için dümen kırdı.

Ukrayna’da savaşın korkunç yüzünü yaşayan çocuklar, misafir edildikleri CelestyalOlympia gemisinde 5 günlük Yunan Adaları Turu’na katılarak endişeli günlerini biraz olsun geride bıraktı.

27 Temmuz 12:04

Savaş kabusunu gemide biraz olsun unuttular!

 

Ukrayna’da savaşın korkunç yüzünü yaşayan çocuklar, misafir edildikleri CelestyalOlympia gemisinde 5 günlük Yunan Adaları Turu’na katılarak endişeli günlerini biraz olsun geride bıraktı. Olympia’nın rotasında yer alan Kuşadası Limanı’nda gemiden iniş yapan çocuklar; antik Efes kentini de gezdiler

 

CelestyalCruises, Ukrayna’daki savaştan etkilenen 40 mülteci anne ve çocuğa kapılarını açtı. CelestyalOlympia gemisinde misafir edilen Ukraynalı çocuklar, katıldıkları 5 günlük Yunan Adaları turu kapsamında gemideki eğlenceli aktivitelerin yanı sıra rotadaki limanları da rehberler eşliğinde gezip sıra dışı bir deneyim yaşadılar. 

Dezavantajlı çocuklara bakım ve koruma sağlamayı taahhüt eden sivil toplum kurumu işbirlikleriyle dikkat çeken CelestyalCruises, bu kez Ukrayna’da halen devam eden savaşın dehşetini yaşayan savunmasız çocuklar için dümen kırdı. CelestyalOlympia ile 5 günlük Yunan Adaları turunda misafir edilen Ukraynalı çocukların gezdiği limanlar arasında Kuşadası da yer aldı. Ukraynalı çocuklar Antik Efes’i de gezerek bölgedeki Waterpark’ta eğlendiler.Kuşadası dışında Patmos, Rodos, Girit ve Santorini adalarını keşfetme fırsatı da buldular. Limanlarda önemli simge yapılar, anıtlar, arkeolojik alanları gezerek kültürel yolculuğa çıkan Ukraynalı çocuklar, Ege’ye özel yerel  lezzetleri de deneyimledikleri  geziden güzel anılarla ayrıldılar. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV