Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana İstanbul’a yeni Genel Müdür  

Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana İstanbul’un Genel Müdürü Emre Güllüler oldu

26 Mart 08:24

Rotana Otel Zincirine Ait Centro Westside & Westside Arjaan By Rotana İstanbul’un Yeni Genel Müdürü Emre Güllüler oldu. Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’ de 66 otelin yönetiminden sorumlu olan yakın dönem içerisinde otel sayısını 100’e çıkarmayı hedefleyen ROTANA zincirine bağlı; Centro WestSide & WestSide Arjaan by Rotana İstanbul’a yeni Genel Müdür atandı. 

Emre Güllüler; 2002 yılında Antalya Marco Polo Tatil Köyü ön büro departmanında başladığı profesyonel iş hayatına, Washinston D.C.'de devam etti. Burada sırasıyla Hilton - Marriott - Starwood otel zincirlerinin yiyecek & içecek ve ön büro departmanlarında şeflik ve yöneticilik yapan Emre Güllüler, 2009 senesinde Türkiye'ye dönerek Adana&Mersin Hilton Otel’lerinin satış depatmanlarında görev aldıktan sonra, DoubleTree By Hilton Avcılar Otel’ in Satış & Pazarlama departmanında yönetici olarak çalıştı.Kariyer hayatına Polat Renaissance, Tüyap Palas ve Marriott Grubu’nda devam etti ve son olarak Hamton by Hilton Samsun Otel’ de Genel Müdür olarak görev aldı.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV