Concorde De Luxe Resort ‘En İyi 100 Otel ve ‘Çevre Dostu Otel’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Antalya’nın doğal güzellikleri ve mavi bayraklı kumdan plajlarıyla ünlü Lara bölgesinde misafirlerini ağırlayan Concorde De Luxe Resort, başarılarına bir yenisini daha ekledi...

12 Mart 11:50

Concorde De Luxe Resort
‘en iyi oteller’ arasına adını yazdırdı

Concorde De Luxe Resort, Coral Travel tarafından düzenlenen ‘Starway World Best Hotels’ organizasyonunda hem ‘En İyi 100 Otel’hem de ‘Çevre Dostu Otel’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Antalya’nın doğal güzellikleri ve mavi bayraklı kumdan plajlarıyla ünlü Lara bölgesinde misafirlerini ağırlayan Concorde De Luxe Resort, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Concorde De Luxe Resort, Coral Travel tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Starway World Best Hotels’organizasyonunda ‘En İyi 100 Otel’ ve‘Çevre DostuOteller’ kategorisinde ilk 25 otelin içinde yerini aldı.

Deniz ve kumsalın yanı sıra tarih ve kültürle de zenginleşen dopdolu bir tatil fırsatı sunan Concorde De Luxe Resort, başarısını bir kez daha kanıtladı.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV