CorendonAirlines, Hollanda ve Belçika’daki önde gelen seyahat acenteleri ile bir araya geldi.

Avrupa’da yaşayan Türkler için sunduğu uçuşları her geçen gün artıran CorendonAirlines, kendi grubu bünyesindeki CorendonVillage Hotel Amsterdam’da düzenlediği gecede Hollanda ve Belçika’daki önde gelen seyahat acenteleri ile bir araya geldi.

10 Kasım 00:23

CORENDON AIRLINES HOLLANDALI VE BELÇİKALI SEYAHAT ACENTELERİ İLE BULUŞTU!

Avrupa’da yaşayan Türkler için sunduğu uçuşları her geçen gün artıran CorendonAirlines, kendi grubu bünyesindeki CorendonVillage Hotel Amsterdam’da düzenlediği gecede Hollanda ve Belçika’daki önde gelen seyahat acenteleri ile bir araya geldi.  

Avrupa’nın farklı şehirlerinden Türkiye’nin 16 şehrine sunduğu direkt uçuşlar yoğun ilgi gören CorendonAirlines, Amsterdam’da düzenlediği akşam yemeği ile Hollanda ve Belçika’daki seyahat acenteleri ile bir araya gelerek 2022 için genişlettiği uçuş programını tanıtırken acentelere özel sundukları yeni hizmetler ve kampanyalar hakkında da bilgiler paylaştı.

Hollanda ve Belçika’dan Türkiye’ye direkt uçuşlar

CorendonAirlines’ın Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Hollanda ve Belçika’nın CorendonTurizm Grubu’nun kurulduğu dönemdeki ilk operasyon alanları olduğunun ve bu bölgede önemli bir sektörel birikimleri olduğunun altını çizerken Hollanda ve Belçika’da yaşayan Türk yolcular için Anadolu’ya direkt uçmanın öneminin de farkında olarak bu pazarlarda büyümeye devam edeceklerini bildirdi.

Yeni Destinasyon Morokko

Yıldıray Karaer, “Geride bıraktığımız yaz sezonunda Avrupa’dan hem tatil destinasyonlarına hem de Anadolu’ya yaptığımız uçuşlarımıza yoğun talep oldu. Önümüzdeki kış ve devamındaki yaz sezonunda da bu talebin artarak devam edeceğini öngörüyoruz. Bu nedenle 2021-2022 kışı boyunca Hurghada ve Kanarya Adaları’na uçarken 2022 Yazına da yeni bir destinasyon planlayarak Morokko’ nun 3 farklı noktasına uçuşlar sunduk. Bu Morokko uçuşlarımızın özellikle Belçika’da yaşayan etnik nüfusun da ilgisini çektiğini görüyoruz.” dedi. 

Gecede ünlü isim Sunay Akın sahne aldı

Şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın, CorendonAirlines’ın davetinde konuk konuşmacı olarak katılırken hikayeleri ve anlatımı ile tüm misafirlere keyifli anlar yaşattı. Davete katılan seyahat acenteleri,CorendonAirlines yönetimi ile yapılan bu görüşmenin son derece verimli ve başarılı geçtiğini, sunulan yoğun Anadolu programının kendilerinin ürün yelpazesine ve satışlarına büyük etkisi olacağını belirttiler.

CorendonAirlines, 2021/2022 Kış sezonu boyunca, Hollanda ve Belçika’dan Türkiye’ye haftada 13 uçuş, 2022 Yaz sezonunda ise haftada 35 uçuş düzenlecek. Hollanda ve Belçika’da yaşayan Türklerin tercih ettiği Köln ve Düsseldorf havalimanlarından ise Anadolu’nun farklı şehirlerine haftada 100’den fazla uçuş sunuyor olacak.

CorendonAirlines, biletini gidiş ve dönüş olarak CorendonAirlines’tan alan yolculara ekstra %10 indirim sağlıyor. Ayrıca, Türkiye’ye uçuşlarında yolcularına 3 farklı bilet sınıfı seçeneği sunuyor. Eco, Flex ve Premium sınıflarının her biri yolculara farklı bagaj, yemek ve esneklik imkanı sunarken, Premium bilet sınıfını tercih eden yolcular 32 kg’a kadar bagaj hakkı elde ediyorlar. 

CorendonAirlines biletlerini corendonairlines.com adresinden veya yetkili seyahat acentelerinizden temin edebilirsiniz.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV