CVK Park Bosphorus Hotel misafirleriyle “Mavi Beyaz Gece” konsepti ile yazın gelişini kutladı.

Şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda yer alan CVK Park Bosphorus Hotel’in eşsiz boğaz manzarası ve büyülü atmosferine sahip Bosphorus Terrace misafirleriyle yazın gelişini kutladı

15 Haziran 00:32

CVK PARK BOSPHORUS HOTEL İSTANBUL BOSPHORUS TERRACE’DA YAZIN GELİŞİNİ KUTLADI

Şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda yer alan CVK Park Bosphorus Hotel’in eşsiz boğaz manzarası ve büyülü atmosferine sahip Bosphorus Terrace misafirleriyle yazın gelişini kutladı. 

İstanbul’da, şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda yer alan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, geleneksel yaza merhaba davetini otelin teras katında yer alan  Bosphorus Terrace’da “Mavi Beyaz Gece” konsepti ile kutladı. 

Turizm sektörünün bir araya geldiği gecede davetliler, sanatçı Göknur Onur’un eşsiz performansı, fasıl, dans şovlar ve geceye özel hazırlanan lezzetler ile unutulmaz bir gece yaşadı. 

İstanbul’un en büyük panoramik boğaz manzarasına sahip olan Bosphorus Terrace’da düzenlenen gecede konuşma yapan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul Genel Müdürü Murat Arslan; CVK Park Bosphorus Hotel’in lobi alanının, iç bahcenin ve oda teraslarının baştan aşağı yenilendiğini, lobide bir Lounge & Bar alanının tasarlandığını, ve kentin binlerce yıl öncesine uzanan tarihini, tuval üzerinde yeniden yaratan Ressam İsmail Acar’ın görkemli eseri “Bir İstanbul Masalı” tablosunun lobide yerini aldığını, Uzak Doğu mutfağının inceliklerini Kumiko sanatının zarafeti ile yansıtan Kumiko Sushi & More adında yeni Japon restoranın hizmete açıldığını, ve ayrıca bir consept store Casa Miraggio magazasının açıldığını, Otelin balo salonu katında yer alan yaklaşık 2000m² yeşil duvar alanı ile Evergreendikey bahçenin oluşturulduğunu ve yeniliklerin yeni konseptlerin yeni yılda da devam edeceğini belirtti. Tüm başarılarında özverili çalışma ekibine ve iş ortaklarına borçlu olduğunun altını çizen Arslan , konuşmasının sonunda tüm yönetim ekibini sahneye davet ederek, tüm konuklarına geceye katılımları ve destekleri için teşekkür etti. 

Yenilenen lobisi ve yeni konseptleri ile misafirlerine eşsiz bir deneyim vaad eden CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un “Mavi Beyaz Gece” konseptli Yaza Merhaba daveti yaklaşık 1000 kişinin katılımı ile gerçekleşti. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV