Da Vittorio Ristorante Italiano romantik bir sevgililer günü deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Mövenpick Hotel Istanbul Bosphorus’un roof’unda boğaz manzarasının eşsiz ışıltısıyla İtalyan lezzetlerini birleştiren Da Vittorio Ristorante Italiano romantik bir sevgililer günü deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

25 Ocak 22:49

İTALYAN LEZZETLERİNİN SEVİLEN ADRESİ DA VITTORIO RISTORANTE’DE ROMANTİK BİR AKŞAM

 

Mövenpick Hotel Istanbul Bosphorus’un roof’unda bulunan, boğaz manzarasının eşsiz ışıltısıyla İtalyan lezzetlerini birleştiren Da Vittorio Ristorante Italiano romantik bir sevgililer günü deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

 

Müthiş boğaz manzarasına karşı İtalyan lezzetlerinin benzersiz tatları ile sizleri yolculuğa çıkaracak olan Da Vittorio Ristorante, 14 Şubat sevgililer gününe özel çiftlere unutulmaz anlar sunacak. Şef Vittorio Sindoni’nin hazırlayacağı romantik akşam yemeğine geceye özel seçilen aşk dolu şarkılar eşlik edecek.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV