DA VITTORIO YAZA YENİ İTALYAN MENÜSÜYLE GİRİŞ YAPTI

Mövenpick Hotel Istanbul Bosphorus’un roof’unda bulunan İtalyan restoranı Da Vittorio Ristorante Italiano,yeni menüsüyle yaza muhteşem bir giriş yaptı.

8 Haziran 23:09

DA VITTORIO YAZA YENİ İTALYAN MENÜSÜYLE GİRİŞ YAPTI

Mövenpick Hotel Istanbul Bosphorus’un roof’unda bulunan İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarasına ev sahipliği yapan İtalyan restoranı Da Vittorio Ristorante Italiano,yeni menüsüyle yaza muhteşem bir giriş yaptı. 

 

Benzersiz bir ambiyans eşliğinde enfes İtalyan lezzetlerini deneyiminize sunan şef Vittorio Sindoni  yaz mevsimini yeni menüsü ile taçlandırıyor. Pecorino peyniri ve özel sosu ile Ev Yapımı Tagliatelle, Katalan Usulü Ilık Karides, Limon Soslu Deniz Levreği gibi daha bir çok yeni lezzetin yanı sıra yaz sıcaklarında içinizi serinletecek buz gibi imza kokteyller de gastronomi şöleninizde eşlikçiniz olacak. 

Rezervasyon için: 0(212) 370 21 66

 

İletişim;

Selin.sonbahar@movenpickbosphorus.com

0533 523 26 97

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV