Divan Ankara Otel,HauteGrandeurAwards’ta iki kategoride ödüle layık görüldü.

Ankara'nın kültür, sanat ve eğlence hayatının merkez üssü Çankaya'da yer alan Divan Ankara Otel’e,HauteGrandeurAwards’ta iki kategoride ödüle layık görüldü. Divan Ankara, “Türkiye'nin En İyi Kongre Oteli” ve “Türkiye'nin En İyi Spa Oteli”seçildi.

9 Temmuz 22:24

Divan Ankara Otel’e HauteGrandeur’den İki Ödül Birden

Ankara'nın kültür, sanat ve eğlence hayatının merkez üssü Çankaya'da yer alan Divan Ankara Otel’e,HauteGrandeurAwards’ta iki kategoride ödüle layık görüldü. Divan Ankara, “Türkiye'nin En İyi Kongre Oteli” ve “Türkiye'nin En İyi Spa Oteli”seçildi.

 

Her yıl dünya genelinde mükemmel kalitedeki servisleri ve hizmet kalitesiyle otelleri değerlendiren ve dünyanın saygın ödüllerinden biri olan HauteGrandeur ödülleri sahiplerini buldu. HauteGrandeur; çağdaş atmosferi, merkezi konumu ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla tüm etkinliklerin adresi olan Divan Ankara Otel’i, “Türkiye'nin En İyi Kongre Oteli” ve “Türkiye'nin En İyi Spa Oteli” olarak ödüllendirdi.

 

HauteGrandeur Global Hotel Awards Hakkında 

HauteGrandeur Global Hotel Awards, küresel otel endüstrisindeki en yüksek başarıları onurlandırmak için 2014 yılında kurulmuştur. 7 kıta, 172 ülke ve 90 kategoride, seçkin otellerin olağanüstü hizmet ve kalitesini ölçümleyen HauteGrandeur Global Awards, otellerin pazar değerini artırma gücüne ve konuklar üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Otel endüstrisi için HauteGrandeur Global Hotel Awards’ı kazanmak, bir ödülden daha fazlasıdır; misafirlere garantili konaklamanın altın bir damgasını sunar. 

https://hautegrandeur.com/

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV