Divan Pastaneleri’nin enfes ve benzersiz lezzetleri artık Japonya’da.

Divan, Tokyo’nun en prestijli alışveriş merkezlerinden MatsuyaGinza Department Store’da açtığı mağazasıyla, birbirinden yetenekli şeflerin hazırladığı ürünlerini Uzak Doğu’ya taşıyor.

14 Kasım 09:59

Divan Pastaneleri Benzersiz Lezzetleri ile Tokyo’da

Divan Pastaneleri’nin enfes ve benzersiz lezzetleri artık Japonya’da. Divan, Tokyo’nun en prestijli alışveriş merkezlerinden MatsuyaGinza Department Store’da açtığı mağazasıyla, birbirinden yetenekli şeflerin hazırladığı ürünlerini Uzak Doğu’ya taşıyor. 

Efsane tatlıları, farklı damak zevklerine hitap eden seçenekleri ile lezzet şöleni yaşatan Divan Pastaneleri, kalitesi ve kusursuz hizmet anlayışı ile artık Japonya’nın başkenti Tokyo’da. Divan, Tokyo’nun en prestijli alışveriş merkezlerinden MatsuyaGinza Department Store’da 11 Kasım’da ilk şubesini açtı.

Dedesi ve babasının ardından Divan Grubu’ndaçikolata şefliği görevini üstlenen Cem Çufaoğlu yönetiminde açılışa özel olarak 11-12-13 Kasım’da etkinlikler düzenleniyor. Çikolata şefliğinde 3.kuşağın en önemli temsilciliğini üstlenen ve Divan’ın benzersiz reçetelerinde imzası olan Cem Cufaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliklerin ilkine Tokyo Büyükelçisi Korkut Güngen’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Divan Pastaneleri, Tokyo’nun en gözde semtlerinden Ginza’da açılan mağazasında arduzalar, fıstıklı ürünler ve lokumları gibi Türkiye’ye özgü birçok eşsiz lezzeti ile Uzak Doğulu misafirlerini ağırlıyor. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV