Dünyaca Ünlü The MAINE Bodrum’un Açılış Partisi Yaza Damgasını Vurdu!

Londra, Dubai ve Ibiza’nın canlı eğlence konsepti ile tanınan dünyaca ünlü restoranı TheMAINE, Türkiye’de ilk kez MaxxRoyal Girişimi ile açtığı The MAINE Bodrum’un açılışını, dünya jet-setinden birçok celebrity’in katıldığı parti ile kutladı.

23 Haziran 17:07

MaxxRoyal Bodrum Resort’da Açılan Dünyaca Ünlü The MAINE Bodrum’un Açılış Partisi Yaza Damgasını Vurdu!

Londra, Dubai ve Ibiza’nın canlı eğlence konsepti ile tanınan dünyaca ünlü restoranı TheMAINE, Türkiye’de ilk kez MaxxRoyal Girişimi ile açtığı The MAINE Bodrum’un açılışını, dünya jet-setinden birçok celebrity’in katıldığı parti ile kutladı.

MaxxRoyal öncülüğünde Bodrum’a kazandırılan bir başka dünya markası The MAINE Bodrum oldu.Dünyanın en güçlü ve bağımsız gastronomi yatırımcıları arasında yer alan The MAINE Bodrum, Türkiye’ye ilk kez MaxxRoyal Bodrum’dan giriş yaptı.

'Cesur yaratıcılığı', 'keskin sezgisi' ve girişimci ruhuyla ün kazanan Lübnan asıllı Kanadalı gastronomi yatırımcısı ve işletmecisi JoeyGhazal tarafından Dubai’de ilk New EnglandSeasideBrasserie’si olarak kurulan The MAINE, dünyada şu anda iki kıtada en popüler ve eğlenceli restoran ve bar konsepti ile tanınan sıra dışı, zamansız ve sürükleyici deneyimler yaratan dünyaca ünlü uluslararası bir lüks restoran grubu markası. 

The MAINE Bodrum şimdi de Türkiye’de ilk kez MaxxRoyal Bodrum Resort’da özel bir kutlama partisi ile kapılarını açtı.  The MAINE Man Guy, olarak da tanınan JoeyGhazal’ın ev sahibi olduğu ve dünya jet-setinden birçok celebrity’in katıldığı partiye ünlü akınına uğradı. Markanın global network'ündeki yabancı misafirler özel olarak The MAINE Bodrum partisine katılmak üzere Bodrum’a geldiler. 

Dünyaca ünlü model Natalia Vodianova başta olmak üzere dünya çapında ünlü oyuncu, yönetmen, tasarımcı, model ve jet-setinden Nadine Kanso, Elen Capri F, DimaAyad, Manuel Arnaut, Mariam Yehia, Souraya Chalhaoub, TheGstaadGuy ve Eliza Spenper- Amelia Spencer gibi Avrupa kraliyet ailesi mensuplarının yanı sıra Suzan Sabancı, Burcu Esmersoy, Başak Dizer Tatlıtuğ, Begüm Kıroğlu, Emir Bahadır ve Sinan Temogibi iş, sanat, moda dünyasından seçkin isimlerin de ilgi gösterdiği parti son dönemlerin en çok ilgi çeken etkinliği oldu.

Neredeyse tamamen mum ışıklarının eşlik ettiği muhteşem bir canlı müzik, eğlence ve gün batımı keyfinin sunulduğu deniz kenarında enfes bir manzaraya sahip bir tepenin üzerinde konumlanan The MAINE Bodrum’un partisinde The MAINE dünyasının en iddialı lezzetleri yer alırken özel olarak yurtdışından gelen band performans gösterdi.

MaxxRoyal girişimi ile MaxxRoyal Bodrum’da konumlanan ilk The MAINE Bodrum…

Adını ABD’nin istakozlarıyla meşhur Maine eyaletinden alan TheMAINE, Dubai’nin ardından Londra’da açıldı. Son olarak Ibiza’da açtığı dünya jet-setinin de büyük ilgi gösterdiği canlı eğlenceli restoranı ile dünya çapında tanındı.

Dubai, Londra ve Ibiza başarılarının ardından grubun altıncı girişimi olanThe MAINE Bodrum, tüm markalarıyla eş aynı imza deneyimini, klasik ızgaralar, enfes kokteyller ve canlı eğlencenin birleşimini vaat ediyor. Menüde kabuklu deniz hayvanlarından salyangozlara, taze balıktan kırmızı et çeşitlerine kadar birçok seçkin paylaşımlık lezzetler, makarnalar, vejetaryen ve vegan yemekler yer alıyor.Deniz Levreği Ceviche, Domates Carpaccio, Kömürde Kızartılmış Enginar, Kaburga, Istakoz Taglioni gibi ikonik MAINE lezzetleri de The MAINE Bodrum menüsünde sunuluyor. 

JoeyGhazaltüm mekanları kendisi tasarlıyor ve marka yaratma, en iyi menü geliştirme, işe alım ve eğitimin tüm yönleriyle yakından ilgileniyor. MaxxRoyal Bodrum’da konumlanan ilk The MAINE Bodrum’un da tüm dekorasyonunu ve menüsünü JoeyGhazal tasarladı.

JoeyGhazal’ın restoran işine olan aşkı 18 yaşında başladı ve 20 yılı aşkın bir süredir devam ediyor. Kanada'nın en iyirestoran geliştirme şirketlerinden birinde komiden garsona, yöneticiden konsept geliştirme ve pazarlama sorumlusuna kadar yükselerek kariyerine başladı. JoeyGhazal, iki kıtada birçok restoran ve bar konsepti geliştirdi. Ghazal, çocukluğunda Maine'de tatil yaparak geçirdiği yazlara ve eyaletin ölümsüz cazibesine duyduğu sevgiye bir saygı duruşu olarak TheMAINE'i kurdu.Multidisipliner ve işbirlikçi yaklaşımı, her zaman bir etkinlik ve kutlama duygusuyla yankılanan zamansız ve sürükleyici deneyimler yaratmasına yardımcı oldu.TheMAINE'in menüsü, kalabalık arkadaş ve dost gruplarını memnun eden Brasserie klasikleriyle dolu olup, sofistike, global görüşlü, farklı deneyim arayanlara hitap ediyor. 

Seri restoran geliştiricisi ve her yönüyle lezzet yaratıcısı olarak da tanına JoeyGhazal, Esquire tarafından düzenli olarak 'Orta Doğu'nun En İyi Giyinen Erkekleri' arasında yer alıyor ve RemyMartin, French Cognac, Bloomingdale's, SuitSupply ve BurjKhalifa gibi birçok uluslararası markanın da yüzü oldu. Özellikle Orta Doğu'daki girişimcilerin vokal savunucusu olan Joey, Otelcilik Liderliği Forumu, Küresel Restoran Yatırım Forumu ve Caterer Ağırlama Konferansı gibi Otelcilik Konferanslarına düzenli olarak konuşmaya davet ediliyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV