Dünyanın en bilindik ve prestijli Turizmcileri İstanbul’a geliyor...

Dünyanın karar verici Turizm mekanizmalarının otorite şahsiyetleri 05-08 Nisan 2021 tarihleri arasında İstanbul’da buluşuyor!

22 Ocak 23:57

 

Dünyanın karar verici Turizm mekanizmalarının otorite şahsiyetleri 05-08 Nisan 2021 tarihleri arasında İstanbul’da buluşuyor!

Dünyanın en bilindik ve prestijli Turizmcileri İstanbul’a geliyor.

TravelShop Turkey ve İstanbul Turizm Derneği işbirliğiyle düzenlenecek etkinlikte dünyadaki Turizm otoriteleri ve MICE Turizmi Profesyonelleri Luxury MICE B2B Çalıştay ve Konferansıyla İstanbul Pullman Hotel’de 05-08 Nisan 2021 tarihleri arasında ağırlanacak. 

Aralarında Amerika Tur Operatörleri Birliği Başkanı Terry Dale, Dünya Gastronomik Seyahatler Derneği Başkanı Eric Wolf, Dünya Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Thomas Klein, Amerika Seyahat Acentecileri Birliği Başkanı Robert Duglin gibi dünyada tanınmış ve ödüllü siması İstanbul’da Türk Turizm Profesyonelleriyle buluşacak. Etkinlikle ilgili tüm detayları ve konuşmacıların sürekli güncellenen listesini aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

https://www.workshoptravelshop.com/luxuryb2b2021/

Etkinlik ile ilgili demeç veren ISTTA Başkanı Yalçın Aydın, böylesine mühim bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan ötürü duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Belki de dünyada ilk defa bu kadar üst düzey STK yetkililerinin bir araya Türkiye’de gelmiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz zira bu durum ülkemizin tanıtımı ve prestiji açısından büyük önem arz etmektedir.

ISTTA olarak, 2020 yılındaki Turizm gelirleri kayıplarını bu tür iddialı çalışmalarla yerine koyup telafi etmeye hedefliyoruz.

Turizm sektörünü, geçirmekte olduğumuz zor zamanlardan sonra bir araya getirecek olmaktan ötürü de ayrıca sorumluluk duyuyoruz.

Konuyla ilgili olarak TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı da söz alırken, dünyada bir ilki Türkiye’de gerçekleştireceğinden ötürü kıvanç duyduğunu ifade etti.

Murtaza Kalender, yapmış olduğumuz bu özel çalışmayla, dünyada en tanınmış Turizm otoritelerini konuşmacı vasfıyla Türkiye’de ağırlarken bir yandan da 300’ün üzerinde Yabancı Turizmci Alım Heyetini de yerel meslektaşlarımızla bir araya getireceğiz şeklinde konuştu.

Etkinliğimize tüm Turizmci meslektaşlarımızı bu etkinlikte yer almaya davet eden Murtaza Kalender, ister ziyaretçi statüsünde veyahut masa veya stant satın alarak da etkinlikte yer alınabileceğini ve detaylı bilgiler için, ilgilenenlerin support@workshoptravelshop.com’a elektronik postayla ulaşabileceklerini belirtti.

Tüm Turizmci paydaşlarımızın bu önemli etkinlikten faydalanmasını önemle arz ediyoruz diyerek sözlerine son veren Kalender, tüm sektör bileşenlerine iyi bir sezon temennisinde bulundu.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV