Eataly Sahnesinde Keremcem İle Müziğe Doyuyoruz

“İyi, Temiz ve Adil” yemek ilkesiyle hizmet veren ve gittiği her şehirde lezzet tutkunlarının yaşam alanına dönüşen gastronomi merkezi Eataly, gelenekselleşen Cuma konserleri kapsamında 31 Mart, Cuma günü özel bir Keremcem konserine ev sahipliği yapıyor. Dean Martin’in 50’li Yıllardaki efsanevi müzikal şovundan ilham alarak hazırlanan “ Keremcem That’s Amore” ünlü konuklarla dans, müzik ve eğlenceli sohbetlerin olacağı performansın biletleri Biletix’ten ve etkinlik günü Eataly’de kapıdan satın alınabiliyor.

21 Mart 13:26

Manifestosunda iyi yemeğin insanları birleştirdiğini vurgulayan, en kaliteli İtalyan yemeklerini yiyebileceğiniz, satın alabileceğiniz ve yedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Eataly, gelenekselleşen Cuma konserlerine bir yenisini daha ekliyor. Eataly, yemeğe olan aşkını müziğe de yansıtmak üzere 31 Mart, Cuma günü pop müziğin başarılı ismi Keremcem’e ev sahipliği yapıyor.

Keremcem müzik kariyerine yeni bir soluk getirecek sıra dışı bir proje olan “Keremcem That’s Amore”, Amerikalı şarkıcı ve aktör Dean Martin’in 50’li yıllardaki efsanevi müzikal şovundan ilham alan, ünlü konuklarla dans, müzik ve eğlenceli sohbetlerin olacağı bir performans özelliğini taşıyor.


TAV