Ecole St. Pierre Hotel,Forbes’da İstanbul’un En İyi Yeni Butik Oteli olarak yer aldı.

The Wall Street Journal, CondéNastTraveler ve Places Of Juma gibi prestijli yayınların ardından son olarak Forbes’da İstanbul’un En İyi Yeni Butik Oteli olarak yer aldı.

6 Şubat 14:01

ECOLE ST. PIERRE HOTEL, İSTANBUL’UN EN İYİ YENİ BUTİK OTELİ OLARAK FORBES’DA!

Ecole St. Pierre Hotel, Dünya çapında ses getiriyor. 

The Wall Street Journal, CondéNastTraveler ve Places Of Juma gibi prestijli yayınların ardından son olarak Forbes’da İstanbul’un En İyi Yeni Butik Oteli olarak yer aldı.

İstanbul’un kalbinde tüm tarihe tanıklık etmiş,şık atmosfer ve zarafet yaklaşımını misafirlerine sofistike bir konaklama deneyimi ile sunan Ecole St. Pierre Hotel açıldığı günden itibaren şehrin en gözde adreslerinden biri haline geldi. 

Kuruluşunun üzerinden bir yıl bile geçmeden The Wall Street Journal'da  "En çok tercih edilen lüks  turistik destinasyonlar"listesinde ismini geçiren Ecole St Pierre Hotel, şehrin kalbindeki konumuyla hem izole hem de güvenilir bir konaklama deneyimini misafirlerine vadediyor.Condé Nast Traveller'da ise İstanbul’ un "En sevilen otelleri" listesinin başında gelen Ecole St. Pierre Hotel, Places of Juma "En özgün oteller" listesine deilk sıralardan girdi. 

Son olarak da dünya basınının en saygın yayınlardan biri olan Forbes dergisi,Ecole St Pierre Hotel’i “İstanbul’un En İyi Yeni Butik Oteli” olarak nitelendirdi. Forbes dergisi, otelin sıradışı tarihi hikayesinin tüm gizemli cazibesini dünya gündemine taşıdı. Haberde, otelin avlusundan odalarına, bünyesinde bulunan iddialı İtalyan lezzetlerisunan ILCortileIstanbul restoranından geçmişin ruhunu yansıtan yapısıyla i guru cafeloungebar’a kadar tüm deneyimlerinden de bahsediliyor.

Koridorlarında, avlusunda, odalarında gezindikçe kulaklara tarihten hikayeler fısıldayan Ecole St.Pierre Hotel,manzarası, lokasyonu, havası, kokusu ve yaşanmışlıklarıyla bir otelden çok daha fazlasını sunuyor. Misafirlerine tarihle aynı odayı paylaşırken, eşi benzeri görüşmemiş misafirperverliği ve ince düşünülmüş detayları ile konaklama deneyimi yaşatacağının sözünü veren Ecole St. Pierre Hotel heyecanla tüm konuklarını beklemeye devam ediyor.

 

Forbes linki: https://www.forbes.com/sites/breannawilson/2023/01/09/istanbuls-best-new-boutique-hotel-is-full-of-history-charm-and-a-surprising-link-to-hagia-sophia/?sh=4391ad6b44ac

Ecole St. Pierre Hotel

Adres: Bereketzade Mah. Galata Kulesi Sk. No:14-20 Beyoğlu/İst.

Telefon 0212 244 26 74

Web adresi www.estphotel.com

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV