Electrolux Profesyonel küçük işletmeler için tasarlanan myPRO’yu piyasaya sundu

Electrolux’un profesyonel bir anlayışla geliştirilen yeni çevreci ve akıllı çamaşırhane çözümü myPRO, küçük işletmelere rahatlık vaat ediyor.

5 Şubat 13:44

Ev tipi çamaşır makineleri uzun program süreleri ve yetersiz yıkama sonuçları gibi nedenlerle küçük ve orta ölçekli işletmelerin temizlik ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Diğer yandan, bu ölçekteki tüm şirketler de yüksek düzeyde gelişmiş profesyonel çözümlere ihtiyaç duymayabiliyor. Electrolux Profesyonel, yeni myPRO çamaşır yıkama ve kurutma makinesi ile özellikle küçük işletmelerin ihtiyacına hizmet edecek, benzersiz bir ürün serisi sunuyor. Diğer bir deyişle, ev tipi ve profesyonel çözümler arasındaki uçurum sonunda kapanıyor.

Küçük ve orta ölçekli girişimcilerin günlük çalışma rutinlerini kolaylaştırmak için sabırsızlandıklarını belirten Electrolux Profesyonel Küresel Pazarlama Başkan Yardımcısı Esther Staskiewicz, makul bir bütçe ile sahip olunabilecek myPRO'nun daha yüksek dayanıklılık, daha fazla esneklik ve sınıfının en iyisi sonuçlar ile sürdürülebilir ve güvenilir bir yatırım olduğunu paylaştı.

Electrolux Profesyonel Çamaşırhane Kategorisi Başkanı Francesco Maso ise küçük ve orta ölçekli işletmelerin myPRO'yu seçmesi için birçok neden olduğunu ifade ederek; "myPRO profesyonel bir anlayışa sahip; çünkü ürün geliştirme sırasında uzun ömürlü, hızlı, kaliteli ve çevreci özelliklere sahip olmasına, odaklandık. Bu sayede myPRO önemli miktarda su, enerji ve maliyet tasarrufu sağlıyor", dedi.

myPRO geleneksel ev tipi çamaşır yıkama makineleri ile karşılaştırıldığında olağanüstü avantajlar sunuyor:

  • Profesyonel bileşenlere sahip dayanıklı yapı sayesinde 3 kat daha uzun hizmet ömrü
  • Profesyonel programlarla, % 50'ye varan oranda daha hızlı
  • Eşsiz Electrolux SpeedCare tambur sayesinde her seferinde muhteşem sonuçlar
  • Profesyonel kullanım için garanti

Ev tipi çamaşır makineleri standartları karşılayamadığında masa örtüleri üzerindeki zorlu lekeler, yüksek dış kaynak kullanım maliyetleri, yatak örtülerinin zamanında yıkanması, kurutulması ve değiştirilmesi gibi konular küçük oteller, pansiyonlar ve restoranların günlük sorunları haline geliyor. myPRO temizliğe ayrılan zamanı kısaltarak işletmelerin kendi işlerine odaklanmasını sağlıyor ve sonuçta konuklar daha güvenli ve memnun bir tatil deneyiminin tadını çıkartabiliyor.

Temizlik denetimleri özellikle oteller için önemli bir konu. Ofis temizliği için paspas ve bezlerin yıkanması konusunda profesyonel programlar içermeyen ve kum, tüy, vb. döküntüler nedeniyle kolayca bozulabilen ev tipi çamaşır makineleri tesis yönetim şirketlerinin gereksinimlerini karşılamakta yetersiz kalıyor. myPRO tüm bu ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilen, güvenilir bir çözüm sunuyor.

Kuaförler ve güzellik salonları da uzun çamaşır yıkama programları ve tıkanmış atık kanalları nedeniyle her gün sıkıntı yaşıyor. myPRO, kuaför ve güzellik salonları sahiplerine asıl işlerine odaklanma olanağı sunarken, etkili ve hızlı temizliğe zahmetsizce ulaşmalarını sağlıyor.

Benzer şekilde spor kulüplerinde de kıyafet ve havluların daima temiz ve yeni kalmasını herhangi bir gecikme yaşamadan sağlamak her zaman kolay olmayabiliyor. Ev tipi çamaşır makineleri çoğu zaman inatçı çimen, kir ve ter lekeleri ile başa çıkamıyor. Electrolux myPRO ile spor salonu çalışanlarına temiz kıyafetler vaat ederken, spor kulübü üyelerinin de spor deneyimlerinden memnun kalmalarını garanti ediyor.


TAV