Elektraweb , başarısını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

Bu yıl onikincisi düzenlenen QM Quality Management TourismAwards’da Elektraweb yine “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Otel Yönetim Yazılımı” seçildi.

7 Temmuz 10:54

Elektraweb başarısını ödüllerle taçlandırarak ilerliyor 

Turizm sektörünün en güçlü çözüm ortaklarından Talya Bilişim, başarısını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. 

Bu yıl onikincisi düzenlenen QM Quality Management  TourismAwards’da Elektraweb yine “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Otel Yönetim Yazılımı” seçildi. 

Turizm sektörünün öncü bilişim şirketlerinden biri olan ve hızlı çözümler üreten Talya Bilişim, Elektraweb markasıyla bu yıl ile birlikte 3 yıldır arka arkaya aynı ödüle layık görülmüştü. 

Elektraweb Otel Yönetim Sistemleri adına ödülü,Talya Bilişim CEO’su Kemal Oral ve Elektraweb Ürün Müdürü Eda Yılmaz aldı. 

 

Yurtdışına teknoloji ihracı 

Yurtdışına teknoloji ihraç eder konumda olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Talya Bilişim CEO’su Kemal Oral, “Elektraweb’i kullanan otel sayısı 1700’e ulaştı. Toplamda dünya genelinde 23 ülkeden otellere teknoloji ihraç ediyoruz. Son olarak ABD ve Pakistan pazarına girmiş durumdayız. Ülkemizdeki ve dünyadaki büyük otel zincirlerinin yoğun ilgisini görüyoruz. Özellikle son zamanlarda yüksek teknolojiye önem veren ve ultra lüks konseptte çalışan oteller Elektraweb’i tercih etmeye başladı. Çünkü Elektraweb ile misafir memnuniyetinde yüksek bir artış sağlıyoruz. HillsideBeach Club ve Cullinan Golf Resort’u bunlara örnek gösterebiliriz. Ayrıca turizm ve bilişim alanında çalışmak isteyen gençleri de destekliyor, bünyemizde staj imkanı sağlıyoruz” dedi.

 

 

Talya Bilişim Hakkında

Yazılım sektöründe 25 yılı aşkın süredir teknoloji geliştiren, Antalya, Ankara, İstanbul ve Londra’da 4 ofisi olan, 110 kişilik ekibiyle Türkiye'nin en büyük kamu kurumlarına, turizm ve sağlık firmalarına çözümler üreten, ürettiği yazılımları yurt dışına ihraç eden bir teknoloji firmasıdır. Ürettiği yazılımlarla kullanıcılarının finansal, operasyonel ve idari süreçlerini elektronik ortamda detaylı olarak takip etmelerini sağlamayı, yönetime doğru analizlerle hızlı karar alma ve tam kontrol olanağı sunmayı amaçlamaktadır.

Talya Bilişim’in yazılımları şöyledir: Turizm ve konaklama sektörüne yönelik olarak üretilen ELEKTRA Otel, ELEKTRA POS Restaurant ve Klüp Otomasyon Sistemleri, KİMLİKOKUR kimlik ve pasaport okuma sistemi, iSAFE İnternet Güvenlik ve Loglama Sistemi, OPEX Operasyon Yönetimi Sistemi, REZERVASYONAL online rezervasyon çözümleriyle; sağlık sektörüne yönelik olarak üretilen MEDİSOFT Hastane Otomasyon Sistemleridir.

www.talyabilisim.com.tr

www.elektraweb.com

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV