Elite World Hotels & Resorts,TripAdvisorTravelers' Choice2024 Ödülleri’ne 7 oteliyle layık görüldü.

Elite World Hotels & Resorts, müşteri yorumları doğrultusunda verilen dünyanın en prestijli seyahat ödüllerinden TripAdvisorTravelers' Choice2024 Ödülleri’ne 7 oteliyle layık görüldü.

17 Haziran 23:33

Elite World, 7 Oteliyle“TripAdvisorTravelers' Choice Ödülleri”nin sahibi

Elite World Hotels & Resorts, müşteri yorumları doğrultusunda verilen dünyanın en prestijli seyahat ödüllerinden TripAdvisorTravelers' Choice2024 Ödülleri’ne 7 oteliyle layık görüldü.

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts, misafir memnuniyeti ve mükemmelliğe verdiği önemle, dünyanın en büyük seyahat platformu olan Tripadvisor tarafından verilen Travelers’ Choice Ödülleri'ne 7 oteliyle layık görüldü.

TripAdvisor'ın her yıl dünya genelindeki oteller, restoranlar ve turistik mekanlararasında misafir memnuniyetine dayalı olarak verilen Travelers’ Choice Ödülleri’nde Elite World Hotels& Resorts, Türkiye’nin farklı yerlerindeki 7 oteliyle bu prestijli ödülleri kazanarak kaliteli hizmet anlayışındaki kararlılığını bir kez daha kanıtladı.

Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres, Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, Elite World Grand Sapanca, Elite World İstanbul Florya, Elite World İstanbul Taksim, Elite World Marmaris ve Elite World Van misafirlerden aldıkları olumlu yorumlarla TripAdvisorTravelers’ Choice2024 Ödülleri’ni almaya hak kazandı. 

Elite World Hotels & Resorts Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu,"Konuklarımızın memnuniyeti ve deneyimi her zaman en önemli önceliklerimiz arasına geliyor. TripAdvisorTravelers’ ChoiceÖdülleri'ne bu yıl 7 otelimizle layık görülmekten dolayı gururluyuz. Konaklama sektöründe 50 yıla yaklaşan deneyimimizle kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetin misafirlerimiz tarafından bu ödülle takdir edilmesi daha iyisini yapma konusunda bizi teşvik ediyor. Yorumlarıyla bizi bu ödüle layık gören misafirlerimize de teşekkür ediyor, emeği geçen tüm çalışanlarımıza gösterdikleri olağanüstü çabadan dolayı minnetimizi sunuyoruz." dedi.

 

ELITE WORLD HOTELS & RESORTS HAKKINDA

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts, 50 yıla yaklaşan konaklama deneyimini, 10 markası ve 12oteli ile turizm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırarak, Türkiye’nin 7 bölgesinde ve yurtdışında franchise ve management yönetim modelleriyle büyümeyi hedefliyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV