Elite World Hotels “Tripadvisor Travellers’ Choice 2021” ödülüne layık görüldü.

Elite World Hotels’in Marmaris ve Sapanca lokasyonlarında bulunan otelleri “Tripadvisor Travellers’ Choice 2021” ödülüne layık görüldü.

23 Haziran 23:36

Elite World Hotels’in Marmaris ve Sapanca  Otellerine“Tripadvisor Travellers’ Choice 2021” ödülü

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Hotels’in Marmaris ve Sapanca lokasyonlarında bulunan otelleri “Tripadvisor Travellers’ Choice 2021” ödülüne layık görüldü. 

 

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Otelleri başarısını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Son olarak dünyanın en büyük seyahat platformu Tripadvisor’un her yıl gerçekleştirdiği anketlere göre belirlenen “Tripadvisor Travellers’ Choice 2021” ödülüne Elite World Sapanca Convention&Wellness Resort ve Elite World Marmaris almaya hak kazandı. Elite World Otelleri; bu ödül ile dünya çapında en iyi yüzde 10 otel arasında girmiş  oldu. 

 

Bir yıl boyunca gezginlerin Tripadvisor'da yaptığı harika deneyim ve yorumlar sebebiyle otellere tebrik niteliğinde organize edilen bu özel ödül, turizm sektörü tarafından yakından takip ediliyor

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV