Elite World Hotels’de Geçmişten Günümüze İftar Sofraları

Elite World Hotels on bir ayın sultanı Ramazan ayı süresince Türk ve Osmanlımutfağının en seçkin lezzetlerini, tasavvuf müziği eşliğinde açık büfe ve set menü olarak misafirlerinin beğenisine sunuyor. Elite World Hotels şefleri tarafından Ramazan ayına özel hazırlanan; çavdar ekmeğinde bal kabağı çorbası, zengin iftariyelik, zeytinyağlı çeşitleri, gibi ramazan ayına özel lezzetleri ile damaklarınızı tatlandıracak. Elite World Hotels’in unutulmaz iftar lezzetleri, kişi başı 60 TL’den başlayan menü alternatifleri ile sunuluyor olacak.

30 Mayıs 12:54

Şehrin merkezi Taksim’de yer alan Elite World İstanbul ve Elite World Prestige Hotel, Florya’da yer alan Elite World Business Hotel, İstanbul Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda yer alan Elite World Europe Hotel, Van şehir merkezinde yer alan Elite World Van Hotel’in iftar menüleri, zincirin Mutfaklar Koordinatörü ödüllü chef Mithat Yalçınkaya ve Executive Chef Cemal Ateşoğlu, Executive Chef Kemal Şenel, ve Executive Chef Bayram Arslan tarafından sizin ve sevdikleriniz için özel hazırlandı.

 

Elite World Hotels’de Geçmişi Hatırlatacak Ziyaretler

Nefis iftariyelikler, salata çeşitleri, naneli yoğurt sos ile kıymalı ve peynirli su böreği, hem gözünüze hem de midenize hitap edecek nohutlu pilav ve patlıcan beğendi ile servis edilen ıspanakla doldurulmuş piliç sarma ve hünkârbeğendi gibi Türk mutfağının geleneksel lezzetleri, tereyağlı süzme mercimek çorbası, meyve ve tatlı büfesi, limitsiz çay, kahve, dondurma servisi gibi seçkin lezzetler ile Elite World Hotels misafirlerine bir ramazan şöleni sunacak.

 

Özel sunumlu Bal Kabağı Çorbası

Elite World İstanbul Hotel’de, Ramazan ayı için özel olarak hazırlanacak bal kabağı çorbası çavdar ekmeğinin içinde sunulacak. Lif yönünden zengin olması nedeniyle doyurucu etkisi olan bal kabağı çorbası ayrıca, sindirim sistemine de destek olurken, özel sunumu ile iftar sofrasında yer alıyor olacak.


Fotoğraf Galerisi

TAV