Elite World Hotels&Resorts EMITT’e bu yıl dört yeni markasıyla katılıyor.

Turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı-EMITT, bu yıl 26. kez 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde düzenleniyor.

25 Mart 12:25

Elite World Hotels&Resorts dört yeni markası ile EMITT’te

Türkiye’nin önde gelen zincir otellerinden Elite World Hotels&Resorts dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e bu yıl dört yeni markasıyla katılarak turizme yeni bir bakış açısı getiren stratejisini yatırımcı ve girişimcilerle paylaşıyor.

Turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı-EMITT, bu yıl 26. kez 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde düzenleniyor. 

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotel&Resorts, EMITT Fuarına dört yeni markasıyla katılıyor. Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Elite World Hotels & Resorts, turizme yeni bir bakış açısı getiren yeni stratejisini yatırımcılar ile paylaşıyor. Misafirlerine ve iş ortaklarına 8 otelinde konaklama uzmanlığı sunan Elite World Hotels &Resorts, yatırımcılarına da bu deneyim ve uzmanlıktan yararlandıracak fırsatlar sunmayı hedefliyor. 

Yeni stratejisi doğrultusunda isim hakkı vererek management ve franchise işletme modelleri çalışmalarını sürdüren Elite World Hotels & Resorts, turizm sektörüne kazandırdığı dört yeni markasıyla Türk yatırımcısının sektördeki gücüne güç katmayı amaçlıyor. 

Emel Elik Bezaroğlu: “46 yıllık konaklama deneyimimizi yatırımcılarla paylaşıyoruz”

Elite World Hotels & Resorts Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu; 46 yıldır turizm sektöründe edindikleri konaklama uzmanlığını girişimci ve yatırımcılarla paylaştıklarını belirtti.Emel Elik Bezaroğlu, “EMITT Fuarı, sektörümüzün en büyük fuarı olarak ülkemizin farklı destinasyonlarının tanıtımı, yeni iş birliklerinin başlaması, var olan ilişkilerin ve ticaretin gelişmesine yönelik katkısı, bir sonraki sezon için verdiği öngörü ile sektörümüze ve turizm ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Fuarda Elite World Hotels&Resorts olarak dört yeni markamızla turizm yatırımcılarına, girişimcilerimize sunduğumuz imkanları anlatacağız. Elite World Hotels & Resorts olarak ekonomi, orta, üst ve lüks olmak üzere dört ayrı segmentte hizmet vermek için geliştirilen markalarımızla katıldığımız fuarda ziyaretçilerimizi ağırlayacağız.”

Elite World Hotel&Resorts, EMITT Fuarında Hall 3 Stand 3432’de misafirleriyle buluşuyor.

 

Elite World Hotels & Resorts markaları

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Hotels & Resorts; konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada sunuyor. Elite World Hotels & Resorts 4 yeni markası ile turizm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırarak, Türkiye’nin 7 bölgesinde ve yurtdışında isim hakkı vererek büyümeyi hedefliyor.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV