Elite World Sapanca, SPA &BeautyAwards’ta,Best Turkish SPA kategorisinde ödül aldı.

Elite World Sapanca Convention&WellnessResort başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor

28 Eylül 23:40

Elite World Sapanca Convention&WellnessResort başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor

Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile öne çıkan Elite World Sapanca Convention&Wellness Resort, 2022 International SPA &BeautyAwards’ta, Best Turkish SPA kategorisinde ödülünü almaya hak kazandı. 

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Sapanca Convention&WellnessResort, yeni ödüller almaya devam ediyor. 

Elite World Sapanca son olarak 2022 International SPA &BeautyAwards’ta, Best Turkish SPA kategorisinde ödülünü alarak başarılarını bir kez daha taçlandırdı.

Bu özel ödüle ilişkin açıklamalarda bulunan Elite World Hotels Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi  Emel Elik Bezaroğlu, “Elite World Hotels olarak yeni ödüller kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uluslararası otel zinciri olma yolunda emin ve güçlü adımlarla ilerliyoruz. Ayrıca hizmet kalitemizi, başarılarımızı sürdürülebilir kılmak ve mevcut konumumuzu üst seviyelere taşımak için yatırımlarımızı artırıyoruz. Tüm bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken misafir memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak bizim en önemli misyonumuz. Konuklarımıza hayallerinin ötesinde bir deneyim yaşatmak için sürekli çalışıyoruz” dedi. 

 

Elite World Hotels Hakkında

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Otelleri; konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada sunuyor. 

Elite World Otelleri; Elite World Prestige, Elite World İstanbul Taksim’de, Elite World Europe Basın Ekspres’te, Elite World Business Florya’da, Elite World Asia Küçükyalı’da, Elite World Van, Van şehir merkezinde ve Elite World Marmaris Otel, Marmaris İçmeler'de konumlanmıştır.   Ayrıca son olarak Kocaeli Sapanca’da 650 milyon TL yatırım bedeliyle 44 dönüm arazi içinde yer alan bölgenin en büyük konaklama, toplantı ve spa kapasitesine sahip oteli Elite World Sapanca Convention&WellnessResort’u hizmete açmıştır.  

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV