En çok tıklanan E-Ticaret siteleri arasında zirveyi zorladı

Zaman ve mekân kısıtlılığı olmadan; kolay ve de hızlı alışveriş imkânı sunan online alışveriş sitelerine talep, gün geçtikçe artıyor. Sektöründe bir ilki gerçekleştiren Cepkask A.Ş, mobil hayatı güvence altına alan cep telefonu güvence hizmet paketi satışını gerçekleştirdiği www.ekask.com.tr sitesi ile e-ticaret siteleri arasında 1,5 milyon ziyaretçi trafiği ile zirveyi zorladı.

7 Mart 10:23

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kişilerin alışveriş alışkanlıklarında da değişiklikler yaşanıyor. Mağaza mağaza gezmek yerine; zahmetsiz, zaman ve mekan sıkıntısı olmadan 7/24 alışveriş imkânı sunan, e-ticaret sitelerine talep gün geçtikçe artıyor. Kendi sektöründe bir ilki gerçekleştirerek mobil hayatı güvence altına alan Cepkask A.Ş, işlem karmaşası olmadan kısa sürede kolay ve hızlı alışveriş imkanı sunan www.ekask.com.tr sitesine olan ilgiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Cepkask A. Ş. Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, son 3 aylık döneme ilişkin online ziyaretçi sayısı ve satış performansı değerlendirmelerine baktıklarında 1,5 milyon ziyaretçi trafiği ile en çok tıklanan e-ticaret siteleri arasında yer alarak zirveyi zorladıklarını açıkladı Aylık ortalama 250 bin civarında ziyaretçinin başvurduğu ekask.com.tr'nin Aralık döneminde rekor ziyaretçi sayısına ulaştığı belirtildi.

"Günümüz çalışan, modern insanın hayatını kolaylaştırmak istedik"

Zamanla yarıştığımız günümüzde hayatı kolaylaştırmak mottosu ile çalışmalarına ve iş geliştirme politikalarına yön verdiklerini belirten Cepkask A. Ş Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, e- ticaret siteleri arasında 1,5 milyon ziyaretçiyle zirveyi zorlamalarının başarısını şu sözlerle anlattı: "E-ticaret siteleri günümüzde hayatı kolaylaştıran ve alışveriş alışkanlığını değiştiren bir sistem. Bizlerde bu sisteme uyum sağlayarak ve kullanıcıların hızlı ve de basit bir şekilde alış veriş yapabildikleri www.ekask.com.tr 'i kurduk. Sadece 1 dakikalık hızlı ve basit bir işlem süreci ile kullanıcılar, sitemizden güvence hizmetlerini temin edebiliyorlar. 1,5 milyon ziyaretçimizde bizim başarımızın göstergesi oldu" dedi.


TAV