Envoyo’da Borga Es, markanın yeni CEO’su oldu.

Envoyo’da bir atama gerçekleşti. Envoyo’dan yapılan açıklamaya göre Borga Es, markanın yeni CEO’su oldu.

1 Nisan 09:51

ENVOYO’DAN ÜST DÜZEY ATAMA

Uçtan uca e-ihracat hizmetleri sunan ve hedeflenen pazarlarda KOBİ’lerin satış yapmasına aynı zamanda markasını dünya çapında bilinir hale getirmesine olanak sağlayan Envoyo’da bir atama gerçekleşti. Envoyo’dan yapılan açıklamaya göre Borga Es, markanın yeni CEO’su oldu. 

Yurt dışında e-ticaret yapmak için gerekli tüm e-ticaret ve e-ihracat hizmetlerinin bir araya geldiği global e-ticaret hizmet platformu Envoyo’da üst düzey bir atama gerçekleştirildi. 2021 yılının Haziran ayında Envoyo’yu kuran Borga Es, firmada artık CEO olarak bayrağı devir aldı.

 

Borga Es Kimdir?

CBI LogisticsConsultancy, CBI Innovations ve CBI Transport’un Kurucusu ve 25 yılı aşkın deneyime sahip girişimci, yatırımcı ve iş insanı olarak lojistik çözümleri, uluslararası ticaret, e-ihracat çözümleri ve yönetimi üzerine odaklanmıştır. 

Uçtan uca lojistik süreçlerine hâkim bir iş insanı olarak lojistiğin temellerini yenilikçi bir yaklaşımla harmanlama fırsatı bulmuş ve bu harmanı e-ihracat ve e-ticarette lojistik çözümleri konusunda hayata geçirmiştir. Ayrıca uluslararası ticaret ve gayrimenkul geliştirme alanlarında da yatırımları vardır.

Hem Işık Lisesi hem de Bilkent Üniversitesi mezun derneklerine üyelikleri; EO Global  girişimci derneğine üyeliği, aynı zamanda İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü ve Levent Tenis Kulübü gibi spor kulüplerine üyelikleri bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu ve Deniz Ticaret Odası üyesidir.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV