Eurasia Blockchain Summit, 2024'te "Avrasya Web3 Festivali" Konseptiyle Kapadokya'da Kapılarını Açıyor!

Blockchain teknolojisinin önemli isimlerini bir araya getiren Eurasia Blockchain Summit, bu yıl "Avrasya Web3 Festivali" konseptiyle 17-18 Mayıs tarihlerinde Türkiye’nin ünlü turizm merkezi olan Kapadokya’da gerçekleşiyor.

23 Nisan 00:20

AVRASYA WEB3 FESTİVALİ KAPADOKYA’DA GERÇEKLEŞECEK! 

Eurasia Blockchain Summit, 2024'te "Avrasya Web3 Festivali" Konseptiyle Kapadokya'da Kapılarını Açıyor!

Blockchain teknolojisinin önemli isimlerini bir araya getiren Eurasia Blockchain Summit, bu yıl "Avrasya Web3 Festivali" konseptiyle 17-18 Mayıs tarihlerinde Türkiye’nin ünlü turizm merkezi olan Kapadokya’da gerçekleşiyor. Alibaba Cloud'un platinum sponsorluğunda düzenlenecek olan zirve, sektördeki son gelişmelerin ve gelecek trendlerin tartışılacağı önemli bir platform sunacak

. Avrasya'nın en büyük Blockchain zirvesi olma özelliğini taşıyacak olan etkinlik, dünya çapında tanınmış uzmanlar ve liderlerin sektördeki profesyonel deneyimlerini katılımcılarla paylaşacağı bir platform olacaktır. Yüksek katılımın beklendiği zirvenin ana konu başlıkları arasında; dünyanın ilgiyle takip ettiği Metaverse, Blockchain teknolojileri, NFT ve Web 3.0 gibi alanlar öne çıkacaktır. 

Başta Singapur Sosyal Bilimler Üniversitesi Öğretim Üyesi ve aynı zamanda Global Fintech Enstitüsü Kurucu Başkanı Prof. Dr. David Lee, Alibaba Cloud Türkiye Genel Müdürü James Wang, Beosin Kurucusu Monica Yang ve CEO’su Wendy Sun, TÜBİTAK BİLGEM İş Geliştirme Bakan Yardımcısı Sadullah Uzun, İTÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr.Burak Berk Üstündağ ve Metaverse Union YK Başkanı Alphan Manas gibi bir çok önde gelen ismin konuşmacı olarak yer aldığı etkinlik, Türkiye'nin yanı sıra Orta Asya, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinden, iş dünyasının önemli isimlerini, yatırımcıları, Blockchain meraklıları, geliştiricileri ve girişimcilerini biraraya getirecek.

Detaylı bilgi ve katılım için etkinliğin resmî sitesi www.eurasiablockchainsummit.com adresi ziyaret edilebilir.  

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV