Fame Model Of Turkey 2021'de Geri sayım başladı...

Türkiye'nin lider yarışması olacak olan "FAME MODEL OF TURKEY" Yarışmasının Final ve Gala Gecesi tarihi belli oldu.

3 Aralık 23:48

 

Türkiye'nin lider yarışması olacak olan "FAME MODEL OF TURKEY" Yarışmasının Final ve Gala Gecesi tarihi belli oldu. 

Ünlü organizatörlerden Ruhi Anılan'ın düzenlediği Fame Model Of Turkey 2021 finali 15 Aralık 2021 Çarşamba günü  Crowne Plaza İstanbul/Harbiye Hotel'de yapılacak 

Ünlü organizatörlerden Ruhi Anılan'ın düzenlediği ve Türkiye'nin en iyi model yarışması olarak gösterilen Fame Model Of Turkey için geri sayım başladı. Ruhi Anılan yaptığı açıklamasında, yarışmanın jürisinde  ünlü isimler yer alacak dedi.

 "Türkiye'de şaibesiz, kayırmasız bir yarışma düzenledik ve her aday buraya alın teri ile geldi." ifadelerini kullandı. Gala ve final gecesi sürprizleri ise çok yakında açıklanacak.

Son yıllarda özellikle magazin ve event dünyasında yaptığı yeniliklerle; aranan ve tanınan bir isim haline gelen FAME markası çatısı altında gün geçtikçe daha da büyüyen FAME MODEL OF TURKEY Yarışması; 2021’in de en çok konuşulacak etkinliklerinden biri olacak.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV