Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PETRONET standını ziyaret etti.

Tüyap Kongre Merkezi'nde düzenlenen Petroleum Fuarı'nı ziyaret eden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PETRONET standını da gezerek, şirket Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Gemici ile sohbet etti.

16 Mart 23:37

ALİ KOÇ PETRONET STANDINI GEZDİ... 

Tüyap Kongre Merkezi'nde düzenlenen Petroleum Fuarı'nı ziyaret eden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PETRONET standını da gezerek, şirket Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Gemici ile sohbet etti. Otomasyon, enerji, üretim ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren PETRONET Group'un Yönetim Kurulu başkanı Haluk Gemici aynı zamanda Sarı Lacivert Derneği Yönetim Kurulu Üyesi. Petronet ayrıca, Fenerbahçe Kolej Erkek Basket takımının da forma sponsorlarından biri olarak genç sporculara destek veriyor.

Fuardaki standında Akaryakıt Otomasyon Sistemleri, Back Office sistemleri, Güneş enerjisi sistemleri ve inşaat sektörlerine ilişkin çalışmalarının da sergilendiği Petronet, 16-18 Mart tarihleri arasında düzenlenen fuarda, yerli ve yabancı müşterileri ile buluşuyor. 

 

PETRONET  (KURUMSAL BİLGİ)

Petronet Otomasyon Enerji Mühendislik İnşat Petrol San. Tic. A.Ş., 2012 yılından bu yana kamu ve özel sektöre enerji ve yakıt otomasyon çözümleri sunan yerli ve milli bir teknoloji şirketidir. 

ARGE- İnovasyon odaklı çalışmalar gerçekleştiren ve Yetkilendirilmiş Otomasyon Şirketi Lisansı ile faaliyet gösteren Petronet, halen ülke çapındaki ana dağıtım şirketlerinin büyük bölümüne otomasyon hizmeti vermektedir. 

TCDD, TSK gibi kurumlara da otomasyon hizmeti veren Petronet, bu kurumlara yakıt ekipmanı sağlayarak, Milli projelerde de başarılı çalışmalarını sürdürüyor. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV