Fitty ile Fit olmak artık Cepte!

Fitty mobil uygulaması, belli spor salonuna üye olma zorunluğunu ortadan kaldırarak sporseverlerin hayatına yeni bir renk, kolaylık ve konfor yarattı.

7 Eylül 11:52

Fitty ile Fit olmak artık Cepte!

İş ve sanat dünyasının özgürlüğüne düşkün, sağlığına ve görünümüne özen gösteren yeni jenerasyon isimleri, sporda devrim yaratan Fitty ile istedikleri spor salonunda, istedikleri zaman spor yapmanın ayrıcalığını yaşıyorlar.Fitty mobil uygulaması, belli spor salonuna üye olma zorunluğunu ortadan kaldırarak sporseverlerin hayatına yeni bir renk, kolaylık ve konfor yarattı. Fitty’nin ülke çapında anlaşmalı olduğu 500’den fazla spor salonundan dilediğinizi seçebilir ve üyelik ücreti ödemeden, yalnızca yaptığınız spor saati kadar ödeme yapabilirsiniz.

Günümüzün yeni jenerasyon ihtiyaçlarına yönelik etkili bir mobil uygulama olan Fitty,  sporda dijital devrim yarattı. İster iş seyahatinde başka şehirde, isterseniz iş yerinize yakın bir salonda, isterseniz de şehrin bir başka ucunda… Fitty’nin anlaşmalı olduğu yüzlerce spor salonlarında, o an size hangisi uygunsa, o salona giderek sporunuzu yapabilir ve yalnızca spor yaptığınız dakika kadar ödeme yaparak, bütçenizin de yüzünü güldürebilirsiniz… 

Günümüzün ihtiyaçlarından yola çıkarak kurulan Fitty; anlaşmalı olduğu spor salonları ile dakikalık ücretlendirme şeklinde çalıyor. Fitty kullanıcıları, uygulama üzerinden kendilerine en yakın spor salonlarını anlık olarak görebiliyor ve salon detaylarını inceleyerek, istekleri doğrultusunda seçimlerini yapabiliyorlar. Kullanıcılar spor salonlarının çalışma saatleri içerisinde diledikleri zaman ve üye olmadan spor yapma ayrıcalığını yaşıyorlar. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV