Formula 1®’in Resmi İş Ortağı Zoom  oldu...

Formula 1® ve Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM), yaklaşan 2021 FIA Formula 1 World Championship™ yarış sezonu ve sonrasında birden fazla temas noktasını kapsayacak yeni ve uzun vadeli bir ortaklığa gittiklerini duyurdu.

5 Nisan 18:09

 

Zoom, Formula 1®’in Resmi İş Ortağı oldu

Çok yıllık büyük ortaklık, birden çok cepheyi kapsıyor; başarılı Virtual PaddockClub'ın devamını getiriyor

Formula 1® ve Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM), yaklaşan 2021 FIA Formula 1 World Championship™ yarış sezonu ve sonrasında birden fazla temas noktasını kapsayacak yeni ve uzun vadeli bir ortaklığa gittiklerini duyurdu.

Zoom, ortaklığın bir parçası olarak kapsamlı iletişim hizmetleri sunmaya, sürmekte olanpandemi sırasında ve sonrasında benzersiz canlı spor deneyimleri aracılığıyla yeni iş ve ağırlama fırsatları sağlamak için Formula 1® ile çalışmaya devam edecek.

Her iki marka da 2020’de başarılı Virtual Paddock Club deneyimi için iş birliği yapmıştı. İş birliği, 26-28 Mart 2021 tarihlerinde Formula 1 GulfAir Bahrain Grand Prix 2021 ile başlayan genişletilmiş yeni ortaklık anlaşması kapsamında, bu sezon da devam edecek.

Konuklar, bu sezon düzenlenecek 21 yarışta canlı güncellemeler ve spor efsanelerinden bilgilerin de dahil olduğu çeşitli sanal konukseverlik tekliflerini deneyimlemek için Zoom aracılığıyla Virtual PaddockClub’akatılabilecek. Ayrıca yerel salgın kısıtlamalarına uygun olarak, konuklar bazı yarışlarda pist kenarındaki Virtual PaddockClub’ada katılabilecek vePaddock Club İş Salonlarında kurulan Zoom Rooms’ukullanabilecek.F1® konukları, küresel ortaklar ve F1® ekipleri ister yerinde ister sanal olarak sorunsuz, özel bir deneyim yaşayacak.

Zoom aynı zamanda F1®'in resmi tümleşik iletişim platformu olarak da hizmet veriyor. Zoom, kuruluşun sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için mümkün olan durumlarda gerçekleştirilecek sanal toplantılarla F1’in karbon emisyonunu azaltmasına destek olacak ve uzaktan operasyonlarına katkıda bulunacak.

“Geçtiğimiz yılki başarılı Virtual Paddock Clubiş birliğimizin ardından Zoom ile ortaklığımızı genişletmekten mutluluk duyuyoruz” diyen Formula 1® Ticari Ortaklıklar Direktörü Ben Pincus, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Zoom, daha geniş bir iş alanına genişleyen hizmetleriyle Formula 1’in resmi tümleşik iletişim platformu olacak. Zoom ile çalışmalarımıza devam etmekten ve birlikte yeniliklere imza atacak olmaktan ötürü heyecan duyuyoruz.”

Yenilenen ortaklık anlaşmasıyla ilgili açıklama yapan Zoom’un Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Janine Pelosi, “Formula 1 ile işbirliğimizi geçmişteki faaliyetlerimizin ötesine taşıyarak birçok yılı kapsayan büyük bir ortaklığa dönüştürmekten heyecan duyuyoruz. 2020 sezonu, Virtual PaddockClub’ın küresel pandeminin belirlediği sınırlamalara rağmen ilgi çekici bir VIP spor deneyimi sunduğunu gösterirken, yeni sezon kurumlar ve önemli misafirleri için sanal ve yerinde aktivasyonları içeren ve her iki dünyanın da en iyi yanlarını birleştiren kusursuz bir hibrit modeli beraberinde getiriyor. F1® ile iş ortaklığı yapmaktan, spor etkinliklerinin geleceğini şekillendirmek için markamızı ve teknolojimizi kullanmaktan ve aynı zamanda daha sürdürülebilir olma misyonunda kuruluşları desteklemekten gurur duyuyoruz.”

 

Formula 1® Hakkında

1950'de başlayan Formula 1® yarışları, dünyanın en prestijli motor yarışları müsabakası ve aynı zamanda dünyanın en popüler yıllık spor serisidir. 2020 FIA Formula One Dünya Şampiyonası™ her yıl mart ayından kasım ayına kadar devam eder ve beş kıtada 22 ülkede 22 yarışa ev sahipliği yapar. Formula One World Championship Limited, Formula 1®'in bir parçasıdır ve FIA Formula One World Championship™ tüm ticari haklarına sahiptir. Formula 1®, Formula OneGroup takip stoğuna atfedilen Liberty Media Corporation'ın (NASDAQ: LSXMA, LSXMB, LSXMK, BATRA, BATRK, FWONA, FWONK) bir yan kuruluşudur. F1 logosu, F1 FORMULA 1 logosu, FORMULA 1, F1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX, PADDOCK CLUB ve ilgili markalar, bir Formula 1 şirketi olan Formula OneLicensingBV'nin ticari markalarıdır. Tüm haklarısaklıdır.

 

Zoom hakkında

Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM) kesintisiz video ortamında verimliliği artırmak için ekipleri bir araya getirir. Kolay, güvenilir, yenilikçi ve video öncelikli tümleşik iletişim platformumuz, masaüstü bilgisayarlar, telefonlar, mobil cihazlar ve konferans odası sistemleri arasında video toplantılar, webinar’lar ve sohbet gerçekleştirilmesini sağlar. Zoom, önde gelen iş uygulaması entegrasyonları ile kurumlara üstün deneyim sunar ve geliştirici araçları ile özelleştirilmiş iş akışları yaratmalarını sağlar. 2011 yılında kurulan Zoom’un merkezi San Jose, Kaliforniya’dadır ve dünyanın farklı noktalarında ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için zoom.com adresini ziyaret edebilir, @zoom_us hesabını takip edebilirsiniz.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV