Four Seasons Hotels İstanbul Forbes Travel Guide’ın 2024 listesinde “Beş Yıldız” ile ödüllendirildi.

Ulusal ve uluslararası düzeyde her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus dünyanın saygın derecelendirme sistemi Forbes Travel Guide’ın 2024 listesinde “Beş Yıldız” ile ödüllendirildi.

9 Şubat 22:52

FOUR SEASONS HOTELS ISTANBUL, FORBES TRAVEL GUIDE TARAFINDAN 5 YILDIZ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Ulusal ve uluslararası düzeyde her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyen Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus dünyanın saygın derecelendirme sistemi Forbes Travel Guide’ın 2024 listesinde “Beş Yıldız” ile ödüllendirildi.Mimari dokusu, özel dekorasyonu, benzersiz lezzetleri ve servis kalitesi ile Sultanahmet’in büyüleyici yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet ve Boğaz’ın kıyısındaki eşsiz konumu, özgün içerikleri, deneyimli ekibi ile şehrin buluşma noktası Four Seasons Hotel Bosphorus böylece en yüksek yıldızlara sahip oldu.

Dünyada lüks oteller, restoranlar, spa merkezleri ve cruise gemileriyle ilgili yaptığı derecelendirmelerle turizm sektörünün otoritelerinden biri kabul edilen Forbes Travel Guide,2024 yılı değerlendirmesindeFour Seasons Hotel Sultanahmet ve Four Seasons Hotel Bosphorus’u“Beş Yıldız” ile ödüllendirdi. Forbes ekiplerinin tüm dünyada turizm sektörünün önde gelen destinasyonlarını, büyük bir titizlikle ve bağımsız olarak değerlendirmeye aldığı listede, beş yıldız alan markalar “kusursuz hizmet ve mükemmel tesislerle olağanüstü, ikonik oteller” olarak tanımlanıyor.

FourSeasonsHotelsIstanbul Genel Müdürü Reto Moser dünyanın önde gelen saygın derecelendirme sistemi olan Forbes Travel Guide tarafından İstanbul’daki her iki otel tarafından alınan beş yıldız için şunları söyledi: “FourSeasons Hotel Sultanahmet ve FourSeasons Hotel Bosphorus olarak Forbes Travel Guide tarafından beş yıldız almaktan dolayı büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. FourSeasons özeniyle hizmet veren ekiplerimizle benzersiz bir deneyim sunmayı her zaman ilke edinmiş durumdayız. Tarihleri, özel lokasyonları ve lüks hizmet konusunda yaşattıkları deneyim ile özel bir konumda bulunan otellerimizin, böylesine önemli ve saygın bir kurum tarafından beşinci kez en üst düzeyde derecelendirilmesi çabalarımızın, ekibimizin başarısının ödüllendirilmesi anlamına geliyor. FourSeasonsHotels Istanbul olarak beklentileri hep gelişmekte olan konuklarımıza üstün kalitede hizmet vermek, onların hikayelerinde yer almak ve keyifli hissettirmek için çalışmalarımızı hep ileri taşıyarak sürdüreceğiz”. 

Forbes Travel Guide’ın Değerlendirmeler Başkanı Amanda Frasierise yıldızlarla ilgili olarak "Bu yılın ödülleri, daha heyecan verici seyahat deneyimlerine olan talebin artışını yansıtıyor. Bu, markaların en üst düzeyde performans sergilediği ve tasarım, yemek ve sağlık alanlarında lüksün geleceğini yeniden inşa ettikleri anlamına geliyor. 2024 kazananlarımız arasında Orta Doğu ve Afrika'da ziyaret etmek için çok özel yerler bulunuyor, bu bölgede rekor sayıda eklemeler yapıldı. Tüm 2024 kazananlarını, sürekli yeni bir misafir deneyimi sunmaya devam ettikleri için kutluyoruz"diyor.

Metodoloji 

Yıldızlar; otelleri, restoranları ve spa merkezlerini belirlenen objektif standartlara göre değerlendirmek için dünyayı dolaşan ve tesisleri ziyaret eden profesyonel uzmanlar tarafından veriliyor. Yıldız değerlendirmeleri, hizmet kalitesini vurguluyor. Beş Yıldız alan tesisler, “kusursuz hizmet ve mükemmel tesislerle olağanüstü, ikonik oteller” olarak tanımlanıyor.

Yıldız kazananların tam listesi için ForbesTravelGuide.com

Forbes Travel Guide Yıldız derecelendirme kriterleri için tıklayın

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV