FourSeasons üst düzey tedbirlerle Sezona merhaba dedi....

Boğaz’ın etkileyici mavisine karşı konumlanan FourSeasons Hotel Bosphorus ve Tarihi Yarımada’nın benzersiz atmosferinde yer alan FourSeasons Hotel Sultanahmet yerel otoritelerin yönlendirmeleri ve FourSeasons global prosedürleri çerçevesinde alınanen üst düzey tedbirlerle yaz sezonunu açtı.

9 Haziran 15:13


FourSeasonsHotelsIstanbul En Üst Düzey Tedbirler ve Yeni Düzenlemelerle

Yaz Mevsimini Misafirleri ile Karşılıyor

Boğaz’ın etkileyici mavisine karşı konumlanan FourSeasons Hotel Bosphorus ve Tarihi Yarımada’nın benzersiz atmosferinde yer alan FourSeasons Hotel Sultanahmet  yerel otoritelerin yönlendirmeleri ve FourSeasons global prosedürleri çerçevesinde alınanen üst düzey tedbirlerle yaz sezonunu açtı. Küresel sağlık hizmeti ve araştırma lideri Johns Hopkins Medicine International iş birliği ile “LeadWithCare” programını hayata geçiren FourSeasons, bu yeni programla hem misafirlerine hem de çalışanlarına büyük bir titizlikle sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlamaya devam ediyor.

FourSeasonsHotelsIstanbul yaz mevsimin ilk günlerinde,özlenen buluşmalara en üst düzeyde uygulanan hijyen ve sosyal mesafe kuralları ile yeniden ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyor. Oteller, FourSeasonsHotelsand Resorts ile küresel sağlık hizmeti ve araştırma lideri Johns Hopkins Medicine International iş birliğiile gerek misafirlerin güvenliği gerek ise çalışanların fiziksel ve mental sağlıkları için, yeni dönemin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan LeadWithCare programını hayata geçirdi. Bu program kapsamındaki uygulamalar“Gelişmiş Temizlik”, “Yüksek Misafir Güvenliği ve Konforu, “Yetkilendirilmiş Çalışanlar” olmak üzere 3 ana başlıkta yer alacak.

LeadWithCare prosedürleri ve yerel otoritelerin yönlendirmeleri kapsamında, her iki otel de konaklamadan, yeme-içme alanlarına tüm birimlerde en üst seviyede hijyen ve sosyal mesafe uygulamalarını titizlikle hayata geçiriyor. Otellerin tüm alanlarında gerçekleştirilen rutin temizlik ve hijyen işlemlerinin yanı sıra özel olarak oluşturulan sanitasyon ekibi,gün boyu belirli aralıklarla otellerin ortak alanlarını sterilize ederek misafirlerin, FourSeasons konforunda güvenle bir deneyim yaşamalarını sağlamaya devam edecek.

Misafirlerinin ve çalışanlarının sağlığı değişmez önceliği olan Four Seasons Hotels Istanbul, minimum temas için dijital uygulamalarını yeni dönemde daha da ön plana çıkartıyor. Ödüllü FS App ve Four Seasons Chat hizmetleri,misafirin otellere giriş yaptığı andan itibaren,otel görevlilerine güvenli biçimde ulaşma ve onlarla bağlantı kurma imkânı sağlarken, misafirlere daha konforlu ve hızlı bir deneyim sunuluyor. FSApp uygulaması ile misafirler kendi telefonları üzerinden Four Seasons’ın özenli servisini en güvenli biçimde deneyimleyebilecek.

Boğaz’ın kıyısındaki ferah terası ve özel rıhtımı ile FourSeasons Hotel Bosphorus ve rengarenk çiçeklerle bezeli avlusunda FourSeasons Hotel Sultanahmet, yeni düzenlemeler çerçevesinde özlenen açık hava mekanlarında bu yaz da mutluluk veren anlara ev sahipliği yapacak. Yaz dönemi için hazırlananavantajlı konaklama paketleri, İstanbul’un iki özel lokasyonunda FourSeasons deneyimini yaşamak isteyen misafirlere keyif dolu bir deneyim vaat edecek.
Boğaz’ın ve Sultanahmet’in sevilen lezzetleri,yeni menülerle tek kullanımlık menü kartları ve QR kodlu erişim seçeneği ile misafirlere sunulacak.Sağlık Bakanlığı’nın ve Four Seasons global kurallarına bağlı kalarak, spa hizmetleri arasında yer alan fitness merkezi ve açık havuz, sosyal mesafeye uygun düzenlemeler ile hizmet verecek.

Dünya çapında bilinen ve güvenilen, hizmetini uzmanlıkla vermeye ve kişiye özel deneyim sunmaya tutkuyla bağlı FourSeasonsHotelsIstanbul, misafirlerine keyifli bir yaz vaat ediyor.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV