Gastromasa, Türk mutfağının dünyaya açılan kapısı olmaya devam ediyor.

7 Kasım 2021’de “Tasarım” temasıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan organizasyon, tasarımı sadece tabaklar için kullanılan bir unsur olmaktan çıkarıp hayatlarımıza entegre etmeye hazırlanıyor.

12 Ekim 00:28

 

Dünyaca Ünlü Şefler Yeme-İçme Tutkunları ile Buluşuyor

Dünyaca ünlü şefleri ve gastronomi meraklılarını her yıl İstanbul’da buluşturan Gastromasa, bu yıl da Türk mutfağının dünyaya açılan kapısı olmaya devam ediyor.  

Yedi yıldır gastronominin dünyaca ünlü isimlerini, Michelin yıldızlı şefleri ve dünyanın en önemli pastrychef’lerini Türkiye’de ağırlayan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dopdolu programı ve seçkin katılımcılarıyla bir kez daha gastronomi dünyasını şekillendirecek ve ufkumuzu açmaya devam edecek.

7 Kasım 2021’de “Tasarım” temasıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan organizasyon, tasarımı sadece tabaklar için kullanılan bir unsur olmaktan çıkarıp hayatlarımıza entegre etmeye hazırlanıyor. ABD, İspanya, San Sebastian ve Almanya’dan MugaritzRestaurant, BachourBakery, DiverXO, Restaurant La VieOsnabrück, DisfrutarRestaurant gibi ünlü restoranların ödüllü şeflerini ağırlayacak olan Gastromasa, her yaştan meraklıları İstanbul’da buluşturacak. 

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV