GASTROSHOW DUBAİ'' etkinliği 23 Kasım'da GTD katılımıyla gerçekleşti.

'' GASTROSHOW DUBAİ'' etkinliği 23 Kasım Dubai İntercontinental Festival Hotel’de yaklaşık 100 top Vip Dubai İşadamI ve Dubai basınına gerçekleştirilmiştir.

26 Kasım 12:02

 

GTD GASTROSHOW DUBAİ GERÇEKLEŞTİ

Dubai EXPO kapsamında Gastronomi Turizmi çalışmaları ile  ülkemizin Gastronomik Değerlerini tanıtmak, ülkemize Döviz ihracat gelirlerini arttırmak için '' GASTROSHOW DUBAİ'' etkinliği 23 Kasım Dubai İntercontinental Festival Hotel’de yaklaşık 100  top Vip Dubai İşadamI ve Dubai basınına gerçekleştirilmiştir. 

 

TC.Ticaret Bakanı Sn. Mehmet Muş ev sahipliğinde ülkemizin değerlerini GTD /gastroshow_ ailesinden danışman şef Murat Bozok ,Anadolu lezzetlerinin  doğru yorumlaması ile gelen misafirlere lezzet dolu etkileşimler sağlarken, Gastrohow Dubai kapsamında Körfez de Türkiye’nin değerlerini hatırlatan Dronshow gerçekleştirilmiştir. 

 

Bu nitelikli etkinlikte  özellikle GTD Başkanı Gürkan Boztepe , Ticaret Bakanı Türk Delegasyonuna özel sunumlar yanısıra ,Dubai Expo heyeti,Ticaret Odası,DEİK,TİM  gibi çok önemli kurumların yöneticilerine Anadolu’nun  mutfak kültürü ve Gastronomi Turizmi önemini aktarma imkanı bulmuştur.

 

Misafirler Körfezde yemek sonrası Dronshow izlerken,Türk Kahvesi ve GTD Üyesi Hacıbekir Lokumlarını tadımladılar.

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV