Gastroshow etkinliğinin danışma kurulu belirlendi...

Gastronomi Turizmi Derneği ve Turizm Medya Grubu ortaklaşa 2-4 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Avrupa’nın en büyük Gastronomik Fuar ve Konferansı olan Gastroshow etkinliğinin danışma kurulu belirlendi.

10 Mart 23:55

 

GASTROSHOW YÜKSEK DANIŞMANLAR KURULU BELLİ OLDU

Gastronomi Turizmi Derneği ve Turizm Medya Grubu ortaklaşa 2-4 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Avrupa’nın en büyük Gastronomik Fuar ve Konferansı olan Gastroshow etkinliğinin danışma kurulu belirlendi. Bu konuda ülkemize katkıları ve Gastronomi Turizmine katkıları dikkate alınarak hazırlanan listede saygın isimler yer aldı.

 

Yüksek Danışmanlar Uluslararası etkinlik için yabancı yerli konuşmacı önerileri, Türk Mutfağı’nın tanıtılması ve yılların süzülmüş tecrübe ve bilgilerini toplantılarda GTD Fuar Komitesi ve Yönetim Kurulu ile paylaşarak ülkemize değer katan bu nitelikli organizasyonun ülkemiz tanıtımında hedefine ulaşmasına sağlıyor olacaklar.

 

Özellikle Gastronomi ve Turizm alanı haricinde iş dünyası-ticaret ve vizyoner bakış açısı ile fark getiren değerlerin olması dikkat çekti.

Gastroshow Yüksek Danışmanlar Kurulunda yer alan isimler; Ardan Zentürk (GTD İletişim Başkanı), Abdurrahman Kaan (Müsiad Başkanı), Ali Bilir (Türsab Genel Başkan Yardımcısı), Adnan Öner(Consiage Derneği Başkanı), Bahadır Yaşık (İstanbul Ticaret Odası), Bülent Akarcalı (Eski Turizm ve Sağlık Bakanı), Bayram Özerk (Türkiye Aşçılar Federasyonu), Celal Toprak (EkonomiGazetecileri Derneği), Demet Sabancı Çetindoğan(İş insanı), İbrahim Güder(Hatay İşadamları ve Sanayicileri Derneği Başkanı), Kenan Erçetingöz(Gecce.com), Mehmet Duman(Türkiye Yerel Yönetimler Vakfı Başkanı-Wald), Melike Ertekin(Türsab Genel Sekreteri), Necip Boz (Türkiye Otelciler Federasyonu Genel Sekreteri), Nuri Develi (Develi Restoranları), Özlem Bozkurt Gevrek(İstanbul Vali Yardımcısı), Reha Arar(gazeteci), RahmiYılmaz((Tafed –Türkiye Aşçılar Federasyonu İcra Kurulu Başkanı), Salih Güney(Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu Başkanı), Selçuk Ergenç (Demirören Medya), Suat Gülsoy(Ticaret Bakanlığı), Şengül Altan Arslan (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter yardımcısı), Temel Yılmaz(Türk Diyabet Vakfı Başkanı),Vehbi Varlık (İnoksan Mufak Yönetim Kurulu Başkanı), Özge Palamutçu(KKTC), Cem Kınay (Anatolity Vakfı Başkanı), Dr.Yüksel Türemez (GTD Gastroakademibaşkanı), Yusuf Mayda (Crowne Plaza Harbiye Genel Müdürü), Volkan Öztürkler(Crowne Plaza-Florya Genel Müdürü), Şef Murat Bozok, Şef Aydın Demir, Nadir Güllü (Karaköy Güllüoğlu), Sibel Palacıoğlu(Zücder Genel Sekreteri), Şef Murat Bozok, Şef Somer Sivrioğlu

 

Türk Gastronomi Turizminde Dünyada ses getirecek olan Gastroshow etkinliğine tecrübeleri ile değer katacak yüksek danışmanlar kurulu çalışmalarına başladı.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV