Globus Night ödül töreninde Bentour en iyi tur operatörleri arasında üçüncülük kazandı.

Touristik Aktuel tarafından gerçekleşen ve Almanya’da yapılan araştırmalar sonucu verilen Globus Night ödül töreninde Bentour en iyi tur operatörleri arasında üçüncülük kazandı.

5 Şubat 12:29

Bentour en iyi Tur Operatörleri arasında 3. oldu

Touristik Aktuel tarafından gerçekleşen ve Almanya’da yapılan araştırmalar sonucu verilen Globus Night ödül töreninde Bentour en iyi tur operatörleri arasında üçüncülük kazandı. Ödül törenine Bentour Reisen CEO’su Deniz Uğur ve Bentour Almanya Genel Müdürü Songül Göktaş Rosati birlikte katılarak gururla ödülü almanın heyecanını yaşadılar.

Seyahat acentelerine özellikle iyi hizmet vererek puan toplayabilen tur operatörlerine veriliyor. Bentour Reisen sadece cazip bir komisyon modeli değil, aynı zamanda müşterilerinin, iş ortaklarının, çalışanlarının ve destinasyonlarının refahını ve güvenliğini düşünen sorumlu ve sürdürülebilir turizmi temsil eder. Bunun karşılığında Turizmin Oscar'ı" ile satış uzmanları tarafından bronz madalya ile ödüllendirdi. Deniz Uğur ve Songül Göktaş-Rosati, Frankfurt'ta düzenlenen Globus Gecesi'nde ödülü birlikte aldırlar. Deniz Uğur, "Ortaklarımız tarafından ilk 3 arasında gösterilmekten büyük memnuniyet duyuyoruz ve oylarıyla seyahat acentesi hizmetindeki çabalarımızı onurlandıran herkese yürekten teşekkür ediyoruz"dedi.

Songül Göktaş-Rosati, "Globus Gecesi'nde "En İyi Seyahat Acentesi Hizmeti Veren Paket Tur Operatörü"kategorisinde kazananlar podyumunda yer almak Bentour için hem bir teşvik hem de bir taahhüttür. Ne de olsa bu alanda tüm ekip yıllardır büyük bir çaba ile emek sarf ediyor. Birbirimizle adil ilişkiler kurma kültüründen, yeni hizmet portalı MyBentour.com'un lansmanına, kendi çağrı merkezine sahip, Bentour Partner Programına ve çok çeşitli canlı etkinlik ve teşviklere kadar, seyahat acentesi ortaklarıyla diyalog halinde olmak Bentour'un en önemli önceliğidir. Ve öyle de kalacak," dediler. 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV