GTD Başkanı ve GTD Kahramanmaraş yönetimi ;kentin Gastroshow’da yapacaklarını masaya yatırdılar...

Gastronomi Turizmi Derneği Genel başkanı Gürkan Boztepe ve Turizm Medya Grubu başkanı Volkan Ataman Kahramanmaraş’a gelip resmi ziyaretlerde bulundular.

16 Mart 11:01

KAHRAMANMARAŞ ‘’GASTROSHOW ‘’DA İDDALI ŞEKİLDE YERİNİ ALACAK 

Gastronomi Turizmi Derneği Genel başkanı Gürkan Boztepe ve Turizm Medya Grubu başkanı Volkan Ataman Kahramanmaraş’a gelip resmi ziyaretlerde bulundular.

GTD Kahramanmaraş teşkilatı ile birlikte Başkan Sami Kervancıoğlu-Gökhan Büyükdereli-Fehmi Büyükdereli-Serhan Erdoğanyılmaz-Cüneyt Beyit   eşliğinde Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hayrettin Güngör ile detaylı toplantı ve ertesi gün Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret eden heyet Gastroshow’da Kahramanmaraş’ın tanıtılması ve Gastronomik Marka kent olması için işbirlikleri detaylandırdılar.

GTD Başkanı ve GTD Kahramanmaraş yönetimi ;TC.Kültür Turizm Bakanlığı Turizm İl Müdürü Seydihan Küçükdağlı’yı ziyaret ederek kentin Gastroshow’da yapacaklarını masaya yatırdılar.

2-4 Haziran2021 tarihinde  İstanbul’da İCC ‘de (İstanbul Kongre Merkezi’nde) açık alanda gerçekleşecek Gastroshow  Fuar ve konferansı etkinliğinde ülkemizden farklı şehirler –Dünya’dan ülkeler katılım gösterirken,Gastronomik anlamda sayısız yemek kültürüne sahip olan Kahramanmaraş kendine yakışır şekilde gerek stand gerekse konferanslarda yerini alacak.

Gastroshow da Türkiye’nin ve Dünya’nın değişik yerlerinden  Gastronomi sektörüne  damga vurmuş üst düzey  şefler ve Gastronomi uzmanları katılacak.

Dünyanın 7 Ülkesi –Türkiye’nin; 7 Bölgesi ve 7 Gastronomik Marka Kenti’nin İstanbul deklarasyonunda ‘’Gastronomi Turizmi Dünya Başkanı Erik Wolf’’ tarafından   basına lanse edileceği bu önemli etkinlikte Kahramanmaraş ülkemizin 7 Gastronomik kenti içinde yer almak hedefinde .

 

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.


TAV